Електричні водонагрівачі

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені різні типи і моделі бойлерів. Щоб вам було простіше орієнтуватися в каталозі і зробити вибір, розглянемо основні типи і характеристики.

Які бувають електричні водонагрівачі

Водонагрівачі електричні бувають:

проточні;

накопичувальні;

проточно-накопичувальні.

Качественные бойлеры цены Одесса купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перші монтуються безпосередньо над краном (безнапірні) і гріють воду, що проходить через нагрівальний елемент, прямо під час її використання. Такі водонагрівачі компактні і не займають багато простору. Тим, у кого немає зайвого місця на кухні або у ванній, краще купити водонагрівач електричний проточний. Напірні встановлюються в будь-якому зручному місці, де пролягає водопровідна труба, і подають гарячу воду на будь-який кран в вашому домі.

Для накопичувальних водонагрівачів потрібно окремий простір. Обсяг підвісних моделей такого обладнання становить від 10 до 200 літрів. Більш об'ємні баки зазвичай випускаються вже як підлогові. Вони доступні в вертикальних і горизонтальних версіях (найбільші). Користувачеві при виборі варто керуватися не лише наявним вільним простором для установки, але і частотою застосування гарячої води, а також кількістю людей в квартирі (будинку).

Купити електричні водонагрівачі у нас - швидко і просто. Ми гарантуємо довгий термін служби всієї продукції, так як все обладнання виготовлено із застосуванням антикорозійних матеріалів.

вибору електричного водонагрівача

Щоб правильно вибрати водонагрівач, визначте свої пріоритети і потреби:

бажаний обсяг води;

кількість вільного простору для установки;

місце установки і можливості для монтажу;

гранична потужність вашої електромережі.

Якщо простір дозволяє, а немає можливості для монтажу, то є сенс розглянути підлоговий варіант як аналог підвісному бойлеру.

Встановлюючи будинку бойлер, не забудьте про те, що він повинен бути обладнаний групою безпеки, що працює на основі термосмесітеля і запобіжних клапанів. Накопичувальний бак необхідно періодично прочищати, а також замінювати антикорозійний анод.

Похожие статьи:

  1. Екскурсії в Таїланді Крабі
  2. Плитка у ванній своїми руками
  3. Как правильно создать сайт