Керамічна плитка

Керамічна плитка є найстарішим оздоблювальним матеріалом. Але разом з тим, вона до цих пір є найпопулярнішим елементів декорування приміщень. Вона, як ніхто інший допоможе зробити гарний і неповторний образ в приміщенні. Найчастіше її використовую при обробці підлог, стін на кухні і ванній кімнаті.


переваги плитки

За ціною така плитка нічим не поступається іншим оздоблювальним матеріалом, звичайно ж, якщо не брати до уваги керамічну плитку з натуральних матеріалів. Ще одним плюсом такого матеріалу, є гігієнічність. Мити плитку дуже легко, навіть якщо вона сильно забруднена, оскільки володіє вологовідштовхувальними властивостями і дуже довговічна.

Вибір кольору залежить від загального інтер'єру кімнати. Благо, зараз дизайнів плитки дуже багато, і її вибір не займе багато часу. Таку плитку можна навіть оформити як фотографії.
кольори і типи облицювальних плит

Для того, чтобы приобрести качественный алмазный диск Вам необходимо посетить этот сайт, цены Вас приятно удивят.


Різноманітність керамічних плиток

Для інтер'єру ванної кімнати можна також вибрати мозаїку. За ціною вона така ж, як і плитка, але виглядає мозаїка більш цікавіше і багатше. На даний момент дизайнери віддають переваги інтер'єру з різних фактур, матеріалів, кольорів і розмірів мозаїці. Також в моді асиметричність і геометрично фігури. Вони можуть бути різними, від круглих до багатокутних. Ще в моді хаотичність. З її допомогою можна досягти неповторного і креативного декору на стінах.
зелена ванна кімната

Декорная ванна кімната

При виборі плитки для підлоги перевагу слід віддати тій, яка не ковзає при попаданні на неї води. В такому випадку краще вибирати відшліфовану, або покриту нерівностями. Також слід звертати увагу на міцність плитки, адже її товщина не говорить про її міцності. Звертайте увагу на виробника і ціну. Адже дуже дешеві плитки не зможуть прослужити довго, краще вибирати матеріал за середньою ціною.

Не слід також гнатися за модними тенденціями в виборі плитки. Адже мода - штука непостійна, і вічно переробляти ремонт, тому що старий уже не в моді, дуже клопітно і дорого. Краще в таких випадках вибирати класичні стилі або забарвлення пастельних відтінків. Якщо підібрати потрібну плитку не виходить, завжди можна скористатися послугами дизайнерів, які точно складуть композицію і малюнок плитки, враховуючи інтер'єр всієї кімнати.

Так, за допомогою мозаїки і керамічної плитки, можна скласти креативний і багатий інтер'єр, який необов'язково буде коштувати стан. Головне, правильно підібрати плитки або мозаїку до загального інтер'єру приміщення.

Похожие статьи:

  1. Заміна проводки
  2. Тури Тайланд Пегас
  3. Сумка для ноутбука