Корисні рекомендації при виборі кольору для інтерєру

Вибір колірної гами для інтер'єру квартири або будинку залежить від наступних обставин:

1. На якій стороні розташована квартира (південна або ж північна).

2. Розмір приміщення і висота стель.

3. Для чого призначене приміщення.

Адже колірне рішення інтер'єру, яке вибрано певним чином, легко може видозмінити простір - або візуально скоротити, або ж, навпаки, збільшити. При розробці власного інтер'єру обраний колір може з легкістю стати союзником, а при невмілому - противником.

Тона і емоційні відчуття

Вы можете купить анальный лубрикнат по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У зв'язку з емоційно-темпераментним сприйняттям, властивим абсолютно кожній людині, колірну гамму як правило, можна поділити на холодні, теплі і нейтральні відтінки. Адже психіка людини влаштована так, що всі кольори пов'язані або з теплом, або з холодом. З цього випливає, що існує можливість не тільки видозмінити в приміщенні обстановку, але ще і як би наблизити, видалити речі. Виявлено, що пофарбовані в холодні тони речі візуально виглядають набагато далі, а теплі тони наближають інтер'єрні елементи. Власне кажучи, через це всі приміщення з маленьким метражем намагаються декорувати в холодні тони, а з великим метражем - в теплі.

Холодні тони розглядаються як легкі, а теплі - як важкі.

За великим рахунком діє один закон: в приміщенні, де є низька стеля, стіни необхідно фарбувати, як правило, на тон темніше, ніж стеля. У разі якщо стеля викликає дискомфорт своєю висотою, то його можна візуально зробити нижче - пофарбувавши трохи темніше, ніж стіни. Найчастіше кімнати, що знаходяться не на сонячному боці, фарбують у світло-теплі відтінки. А в кімнатах, які перебувають, навпаки, на сонячній стороні, відмінно виглядають холоднуваті відтінки.

Смужки і малюнки

Вертикальні смуги добре збільшують візуально висоту стель, а горизонтальні розширюють кімнату, але при цьому роблять стелю трохи нижче. Шпалери з яким-небудь великим зображенням добре виглядатимуть лише в приміщеннях великого розміру, інакше станеться ефект зменшення. Великі об'єкти картини, виконаної в яскравих або світлих відтінках, виглядають вже досить-таки екзотично, і тому таке дизайнерське рішення може бути застосоване лише в якихось особливих інтер'єрах, наприклад, в етно-стилі. Щоб організувати простір, то варто місцями застосувати в інтер'єрі зображення з об'єктами, геометрично правильної форми - кола, трикутники і квадрати, різноманітні прямокутники або ж ромби. Малюнки з абстрактним зображенням наповнюють простір якоїсь свободою.

На закінчення ще одна порада. Встановлено, що шпалери в рулонах, банкові фарби не дадуть повного уявлення, як ваш ремонт втілиться насправді. Перед тим як зробити свій вибір на певному кольорі, найкраще попередньо розмістити де-небудь на стінах невеликі аркуші картону, пофарбовані обраної вами фарбою, або ж це можуть бути маленькі смужки шпалер. Це прекрасно допомагає проконтролювати своє почуття до обраної колірної гамі і дізнатися, як вона буде виглядати, як при денному освітленні, так і при вечірньому.

Похожие статьи:

  1. Запуск комплексного просування сайту
  2. Як прикрасити територію приватного будинку
  3. Шкаф-купе как идеальное решение для интерьера
  4. Почему алюминий превосходит другие металлы
  5. Веранда з склопакетів: комфорт в будь-який час року