​Надійні та дієві - засоби для чищення котлів і димоходів

Очищення котельного обладнання без процесу розбирання / збірки, без використання спеціального обладнання або запрошення фахівців - в домашніх умовах, використовуючи засоби для чищення котлів і димоходів, можна домогтися повного очищення котла від накопиченої сажі і кіптяви. Більш того, періодичні додаючи засіб для чищення котлів в паливо, користувачі домагаються того, що димар, труби теплообмінника залишаються чистими протягом усього опалювального сезону, що за фактом значно знижує витрату палива.

Средства для очистки котлов и дымоходов Вы можете купить на сайте https://teplogrand.ua/catalog/sredstva-ochistki-kotla-i-dymohoda/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Засіб для чищення котлів і димоходів є порошкові хімічні каталізатори, які вступаючи в реакцію, сприяють повному згорянню палива, в результаті залишається вода і вуглекислий газ. Сажа, кіптява, що осіли на стінках димоходу, розріджується і висушуються, відшаровуються, вигорають повністю. Хімічний засіб для чищення димоходів від сажі дає можливість без зусиль підвищити ефективність роботи системи опалення, оскільки відклалися шлаки і опади значно знижують цифри ККД роботи котла.

Переваги використання спеціальних засобів

Засоби для чистки димоходів від смоли при необхідності можуть використовуватися разово, якщо димохід сильно засмічений, сажові відкладення не дають можливість контактувати його виділяє тепла безпосередньо з поверхнею теплообмінника. Як результат - виросли цифри витрати палива, і зниження тепловіддачі, а використовуючи засіб для чищення котлів від смоли можна без зусиль видалити відкладення сажі, кіптява, налиплий креозот.

Засоби для чистки димоходів котлів від сажі та будь-яких накопичених відкладень зручні у використанні - процентне співвідношення застосування - близько 2 кг на 1 тонну вугілля або іншого палива. Застосування - на одну закладку палива вагою 10 кг засіб для чищення димоходів закладається з розрахунку 1-2 столові ложки, засіб необхідно упакувати в папір. Превентивні заходи, що вживаються для того, щоб виключити відкладення сажі і кіптяви на стінках димоходу і теплообмінника - можна додавати засіб для чищення котлів від сажі пару раз в тиждень - наліт зникає повністю, сприяючи економії палива і оптимізації роботи всієї системи опалення.

Похожие статьи:

  1. Різні види сучасних парканів та огорож
  2. ​Вигідні відмінності ОАЕ від інших країн
  3. ​Преимущества использования синих джинсов