​Наливна підлога з 3d ефектом

Компанія «Грифон» представляє прогресивне технологічне рішення для влаштування підлогових покриттів. Це недорогі, надійні та естетичні наливні 3 D-поли.

Качественный наливной пол купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пропоноване покриття дозволяє створити ілюзію тривимірного зображення. Однак це не заважає йому залишатися практичним і зручним. Ключова особливість наливних 3D-полів - широкі декоративні можливості. При грамотному підході до реалізації проекту такі покриття здатні вразити уяву. 3D-поли виглядають ефектно, незвичайно, гармонійно вписуються в різні інтер'єри.

Основи технології пристрою наливних 3D-полів

Покриття з унікальними зображеннями дають можливість оформити приміщення нетривіально і зі смаком. Обмежень за типом 3D-картинок не існує - тут все залежить від загальної концепції дизайну приміщення або польоту фантазії оформлювача.

Наливні підлоги 3D - структурно складне покриття. Воно стоїть з кількох шарів полімерів. Об'ємний ефект забезпечується за рахунок нанесення зображення на особливу термостійку папір. Перед друком картинка готується за допомогою професійного програмного забезпечення. У процесі беруть участь досвідчені дизайнери.

При монтажі наливних підлог з 3D-ефектом матеріал із зображенням приклеюється до основи. Воно може бути практично будь-яким за умови обробки полімерами. Вибрати покриття можна самостійно, виходячи з суто технічних характеристик. Це може бути фанера, керамічна плитка, відновлена бетонна стяжка та ін.

Зверху 3D-зображення заливається прозорим полімерним складом, який включає в себе спеціальні добавки. Ці компоненти роблять наливна підлога прозорим. У підсумку виходить абсолютно рівне покриття без швів і інших видимих нерівностей. Саме цілісність надає йому особливу привабливість.

Від чого залежить вартість наливних підлог з 3D-ефектом

Прайс на такі покриття перманентно знижується. Це легко пояснюється появою нових матеріалів подібного типу, а також зростаючою конкуренцією у відповідному сегменті ринку. Тому зараз наливні підлоги з 3D-ефектом можуть дозволити собі практично все.

Розцінки на послуги монтажу наливних підлог 3D багато в чому зумовлюються складністю технології та обсягом підготовчих операцій. При підготовці основи необхідно нанести суміш, що самовирівнюється, потім відшліфувати поверхню і приклеїти полотно з зображенням.

Також потрібно приділити увагу особливостям експлуатації покриттів даного типу. Чим вище інтенсивність використання наливних підлог з 3D-ефектом, тим більше повинен бути шар.

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок жовтня
  2. Тайланд Відпочинок Фото
  3. ​Плитка для ванної кімнати
  4. Ремонт і оптичні ефекти
  5. ​Важливе про теплі підлоги