Огородження з нержавіючої сталі

Важливим функціональним елементом, що забезпечує безпеку експлуатації сходів, а також службовцям в якості декоративного елемента, є огородження з нержавіючої сталі - красиві і надійні вироби нашого власного виробництва. Ви можете купити такі конструкції в компанії Студія сходів і огорож.

Качественные ограждения из нержавеющей стали заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Продукція подібного роду добре виглядає в самих різних інтер'єрах, особливо в приміщеннях, оформлених в сучасному мінімалістичному стилі. Вона підійде для використання в офісних та виробничих приміщеннях. Користується популярністю і у приватних замовників. Гладка поверхня металевих перил приємна на дотик і гігієнічна. Вона не є сприятливим середовищем для скупчення і розвитку на ній мікроорганізмів.

На більшості сторінок є таблиця з цінами на основні комплектуючі, дані загальні описи конструкцій, доповнені фотографіями. Всі представлені огорожі мають необхідну міцність і виготовлені із застосуванням якісної фурнітури.

Основна відмінність пропонованих огороджень в способі кріплення стійок, заповнення та розташування поручня. Так само для огорож з нержавіючої сталі пропонуємо розглянути комплектацію з поручнем з дерева.

Ціна металевих огорож

Якщо вас цікавить ціна металевих огорож в Санкт-Петербурзі, пропонуємо звернутися в нашу компанію. У нас ви зможете за доступною вартості купити типові вироби, а також замовити виготовлення поручнів по вашим вимогам. Залежно від передбачуваного способу використання вони можуть бути різної конфігурації. Наприклад, відсутність горизонтальних елементів зробить перила стійкими до вандалізму - залізти на таку споруду без спеціальних пристосувань буде важко. І навпаки: додаткові поручні різної висоти зроблять їх зручними для використання дітьми та особами з обмеженими фізичними можливостями.

Тому вартість конкретного виробу буде залежати не тільки від загальної його довжини, але також і від ряду інших факторів, серед яких:

вид використовуваних стійок і ригелів: коло, труба або квадрат;

частота їх розташування на всій конструкції, їх перетин і висота;

наявність порошкового покриття елементів огорож з нержавіючої сталі;

спосіб закріплення стійок на ступенях: звичайний або збоку.

Похожие статьи:

  1. ​Недорогі натяжні стелі
  2. Современные модульные дома
  3. Дворівневі натяжні стелі
  4. Как правильно создать сайт