Особливості ремонту iMac

iMac важко ремонтувати. Вони великі і важкі, а будь-яке втручання, навіть проста заміна жорсткого диска, вимагає метушні з дисплеєм. Старі товсті аймаки страждають від пилу між склом і дисплеєм, а нові - від клейового шару, який потрібно буквально крають. Щоб впоратися з аймаку, потрібні кваліфікація і фізична сила. У наших майстрів прокачані і мізки, і біцепси. Будь ласка, враховуйте, що термін ремонту iMac більше, ніж у макбуков. Ми намагаємося вкластися в добу, а якщо потрібно купувати запчастини, то в три дні. Тому мерщій на сторінці https://applekiev.com.ua/category/remont-imac/ замовляйте ремонт iMac у Києві в сервисному центрі AppleKiev.

Для ремонту iMac потрібно багато місця

Розібраний iMac 27 "займає два великих столу. Корпус на одному столі, дисплей на іншому (якщо розбирається старий «товстий» iMac, то окремо доведеться прилаштувати скло). Крім простору для маневру, потрібна ще й фізична сила. Дисплей важить приблизно 7 кілограмів, але вимагає дуже обережного поводження: маніпулювати їм доведеться буквально кінчиками пальців.

розібраний iMac займає великий стіл і ще трохи
скло iMac знімається за допомогою присосок і тримається на магнітах

Проблема товстих iMac'ов: пил між склом і дисплеєм

Скло у попередніх поколінь iMac тримається на магнітах, а від пилу простір між дисплеєм і склом захищено пористими ущільнювачами по всьому периметру. Під дією статичних зарядів і потоків повітря всередині корпусу частинки пилу проникають в простір між дисплеєм і склом. Вони можуть утворювати цілі пилові доріжки.

Крім того, пил може проникнути і всередину дисплея, і хоча її все одно можна почистити, це дуже важке захід.

При ремонті аймаков- «товстунів» обов'язково доведеться піднімати скло. Пил на ущільнювачі, роками чекали на свого часу, і пил з повітря негайно осідають на дисплей. Для видалення цього пилу ми використовуємо стерильні серветки і балони зі стисненим газом і працюємо в стерильних латексних рукавичках.

Проблема тонких iMac: складність розбирання і неможливість заміни скла окремо від дисплея

У «тонких» аймака дисплей і скло - єдина запчастина, склеєна по всій площині (зовсім як в айфонах). Плюси такої конструкції в більшій контрастності дисплея і в тому, що пил ніколи не проникне між склом і дисплеєм. А мінус в тому, що якщо ви примудрилися розбити скло, то доведеться міняти і дисплей в тому числі, що досить дорого.

Інженери Apple не знайшли рішення краще, ніж приклеїти дисплей до корпусу: адже деталь досить важка, і будь-який інший грунтовний кріплення вимагав би більше місця. Тому навіть для простих операцій з нутрощами аймака потрібно відокремлювати дисплей, пошкоджувати клейовий шар і наносити його заново при складанні. Все це робить ремонт тонких аймаків довше і дорожче.

Похожие статьи:

  1. Особливості ремонту iMac
  2. Будівництво стін з цегли
  3. Тайланд Ціна Тура
  4. Тайланд Туризм Ціни
  5. Тайланд серпня Тури