Плитка керамічна

Плитка керамічна з кожним роком стає все більш популярним матеріалом для обробки підлог. Різноманітність дизайну поверхонь, за яким часом важко визначити, що це кераміка, багата палітра кольорів і текстур роблять керамічну плитку кращим вибором для дизайнерської обробки підлоги в будь-яких приміщеннях, в передпокої, коридорі, вітальні, спальні, кухні, ванній кімнаті. Чи не менше достоїнств у підлоги кераміки і з практичної точки зору. Сучасна плитка для підлоги проста в догляді, міцна, довговічна, екологічна, стійка до вологи, перепадів температури і впливу миючих засобів. З метою перешкоди ковзанню кахель для підлоги або покривається спеціальним напиленням, або має рельєфні насічки.

Качественная плитка керамогранит цена является самой выгодной на сегодняшний день, не пропустите!

Керамограніт (керамічний граніт, грес) може мати неполіровану (матову) поверхню, поліровану, рельєфну. Рельєфна поверхня часто імітує структуру (рельєфний малюнок) дерева, паркету (керамічний паркет) або каменю. Керамічний граніт не просто імітує природний камінь, а й відтворює властивості натурального каменю, оскільки виробляється з натуральної глини з гранітними складовими. Це твердий і довговічний матеріал з високою стійкістю до стирання, яка робить керамограніт найкращим покриттям для підлоги з підвищеним навантаженням: передпокій, коридор, вестибюль, вхідні зони, ганок, сходи, доріжки. Товщина керамогрантной плити зазвичай становить 8 мм для розміру 30 * 30см, 9мм для 45 * 45см, 10мм для 60 * 60см. Керамограніт так само з успіхом використовується для облицювання зовнішніх елементів стін і фасаду будівлі.

У каталозі інтернет-магазину КераМама.Ру великий вибір моделей керамограніта для підлоги з глазурованої (покритої декоративної смальтовой глазур'ю) поверхнею, також полірований і напівполірований, матовий, рельєфний керамограніт від провідних виробників - Gracia Ceramica, Kerama Marazzi, Нефрит-Кераміка (Росія), Керамін (Білорусь), Golden Tile (Україна). Для кожної колекції і моделі плитки доступні фото з прикладами варіантів розкладки плитки для підлоги в інтер'єрі. Якщо у Вас виникли питання, просто подзвоніть або напишіть нам, наші менеджери дадуть відповідь Вам і допоможуть розібратися у всіх деталях, щоб вибір керамічного покриття для підлоги був оптимальним!

Похожие статьи:

  1. Заміна проводки
  2. Переваги хаммам
  3. Тайланд Дешеві Тури
  4. Сумка для ноутбука
  5. Тайланд Ціна Тура