Правила експлуатації вікон взимкуНа сьогоднішній день конструкції з металопластикового профілю практично витіснили своїх дерев'яних побратимів. Однак мало встановити ПВХ конструкцію - щоб вона прослужила максимально довгий термін, слід навчитися правильно її експлуатувати. Отже, зимовий режим пластикових вікон передбачає щадне використання фурнітури. Саме вона найчастіше стає причиною виходу з ладу конструкції в цей період. Всі маніпуляції з фурнітурою слід проводити акуратно, не застосовуючи зайвих зусиль і тільки при щільно закритій стулці. Для провітрювання слід встановити клапан для припливної вентиляції, це зменшить кількість відкриттів стулок.

Строительство бассейнов по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Незважаючи на те, що компанія пропонує високоякісні вироби, з плином часу будь-який механізм зношується і може вийти з ладу. Життя конструкцій ПВХ можна збільшити, ретельно доглядаючи за ними, незалежно від пори року.

Починати необхідно з профілю. Очищати його від пилу і бруду слід спеціальними миючими засобами, що не містять абразивні частки. А все тому, що полівінілхлорид схильний руйнувань під дією кислот. Категорично заборонено використання спиртових розчинів, органічних розчинників і ацетону.
Фурнітура віконних блоків не менше інших деталей системи вимагає дбайливого ставлення. Всі рухомі елементи два рази в рік потрібно очищати і змащувати. Для цих цілей підійде технічний вазелін або силіконові мастила.
Щоб зберегти еластичність гумових ущільнювачів, потрібно в якості профілактики протирати їх спеціальним засобом, який є в аптечці по догляду за конструкціями ПВХ.

Всі ці нехитрі правила дозволять вікнам не втрачати первісний вигляд і продовжать термін їх служби на довгі роки.

Похожие статьи:

  1. Тайланд Екскурсія в Камбоджу
  2. Тайланд Влітку Відпочинок
  3. Тайланд Відпочинок Взимку
  4. Фундамент для деревянного дома