Різні види сучасних парканів та огорож
Вибір майбутньої огорожі найчастіше залежить від загального архітектурного ансамблю вже наявних капітальних будівель, і від присутності на основній площі додаткових будівель. Наприклад, літній басейн, альтанка або сауна потребують облаштуванні найбільш міцного огорожі. Існує велика безліч видів парканів та огорож, давайте побіжно пробіжить по їх основам.

Будівництво паркану на дачі

Будівництво паркану на невеликому дачній ділянці не вимагає особливих зусиль. Цілком достатньо мати невеликі навички монтажних робіт, і знання певної послідовності споруди огорожі.
Матеріали для будівництва огороджень

Сьогодні є велика різноманітність всіляких варіантів:

Тин паркану.
Паркани та огорожі

Огорожа з штахетника

Вы можете приобрести качественные турецкие подушки KILIM PILLOWS по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Для того щоб облаштувати таку огорожу, необхідно вертикально встановлені стійки залити розчином бетону. Конструкція з арматури досить важка і масивна, тому її загальна вага і навантаження на опорні стійки повинна враховуватися ще на стадії проектування забору.

Крім того, загородження з арматури може з часом піддаватися корозії, тому для того, щоб продовжити термін служби виробу, необхідно періодичне ґрунтування та фарбування всієї металевої конструкції.

Огородження з цегли або каменю.
Огорожа з каменю

Огорожа з каменю

Самим надійним і довговічним, але в той же час найдорожчим варіантом, є паркани, викладені з цегли або природного каменю. Терміни зведення такого огородження можуть значно перевищувати інші варіанти. Для будівництва паркану з цегли найкраще запросити фахівця.

Тин з гілок.
Огорожа з гілок


Побудова огорож з гілок дерев, безумовно, є самим малобюджетним варіантом. Найчастіше за допомогою такої огорожі розмежовують заміські ділянки і городи, які не мають капітальних будівель.

В першу чергу необхідно встановити вертикальні стовпи, вони і стануть основою для всієї майбутньої конструкції. Цей вид огорожі можна вважати особливо міцним, але паркан з гілок цілком зможе захистити дачний урожай від посягання тварин.

Огорожа з арматури.
Огорожа з арматури

Огорожа з арматури

Також є одним з бюджетних і швидкомонтованих огорож. Потрібна наявність зварювального апарату і досвіду роботи зі зварюванням.

Огорожа з черепашнику

На сьогодні найбільш екологічно чистими, міцними, естетичними, і в той же час дорогими, є огорожі з черепашнику. Сучасний матеріал виробляється на основі натуральних природних складових, тому має дуже привабливий зовнішній вигляд. Монолітне огорожу з черепашнику вимагає заливки міцного і надійного фундаменту.

Похожие статьи:

  1. Міста та Курорти Таїланду Анкара
  2. Тайланд Відпочинок в Травні Відгуки
  3. Утепление пола в частном доме
  4. Принцип роботи буферних ємностей
  5. Фундамент для деревянного дома