​ Ремонт квартири в новобудові: особливості та переваги


Купуючи квартиру, більшість наших співвітчизників віддає перевагу квартирам у нових будинках, що пояснюється численними перевагами новобудов. Новітні технології будівництва, просторі холи і під'їзди, нові ліфти, сучасне планування - все це говорить на користь покупки житла на первинному ринку нерухомості.

Вы можете купить шлакоблок по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ремонт квартири в новому будинку має свою специфіку і багато в чому відрізняється від капремонту вторинного житла. Більшість забудовників практикують здачу об'єктів з вільним плануванням. Це позбавляє ремонтників від такого складного і трудомісткого етапу робіт, як демонтаж непотрібних перегородок.

Власники житла самі вирішують, якою буде планування і де слід зводити стіни і перегородки. Ремонт квартири в новобудові не вимагає заміни стояків і водопровідних комунікацій, адже системи в таких будинках абсолютно нові і придатні для тривалої експлуатації.


Найбільшим за площею елементом будь-якого інтер'єру є стіни, тому їх оформлення приділяється велика увага. Залежно від особливостей дизайну і призначення того чи іншого приміщення вибирають оздоблювальні матеріали. Наприклад, для ванної кімнати та кухні рекомендується використовувати керамічну плитку, панелі ПВХ, шпалери, що миються. Для інших приміщень добре підійдуть декоративна штукатурка, високоякісна шпаклівка стін, шпалери, фарбування, тканинне покриття.

Ремонт квартири в новобудові передбачає попереднє вирівнювання стін, яке може бути виконане шляхом штукатурення поверхні або з використанням гіпсокартону. Останній спосіб більш простий і менш «брудний», до того ж він дозволяє отримати ідеально рівну поверхню. Однак його не можна використовувати для стін, на які належить повісити важкі предмети: полки, бойлер і т. Д.

На сьогоднішній день практикується кілька варіантів обробки стелі. Найбільш дешевими і простими способами є стельові бамбукові шпалери, побілка і фарбування. Складність даних видів обробки полягає в тому, що для них слід спеціально підготувати поверхню стелі - виконати вирівнювання.

Похожие статьи:

  1. ​Ремонт квартири в новобудові
  2. Ремонт і обробка квартири приватними майстрами: переваги
  3. Дизайн квартир - створення ексклюзивних проектів
  4. ​Лазерне різання металу і її основні переваги