Ремонт і обробка квартири в старому фондіКомплексний ремонт квартир в старому фонді Стройстарт Житлові будинки Санкт-Петербурга - ті з них, що побудовані ще на початку минулого століття, мають пряме відношення до культурної та історичної спадщини міста Петра I.

Такі будинки називають старим фондом, квартири в них мають високі стелі, стіни зовні і всередині прикрашені чудовою ліпниною, а самі будівлі чудові за своєю архітектурою.

І все-таки перше чарівність квартири в старому фонді кілька принижується, коли постає питання про її ремонті - час, застарілі технології будівництва і недолік своєчасних капітальних ремонтів беруть своє.

Виконувати ремонт оздоблення квартири в старому фонді дуже непросто, на кожному його етапі потрібно з'ясовувати, чи достатня міцність ремонтованих поверхонь - стін, підлоги і стелі. Як правило, квартири з старого фонду не відрізняються і якістю комунікацій - електрики, водопостачання і каналізації.

Профессиональный монтаж гипсокартона Вы можете заказать на сайте: http://novastroy.com.ua/obshhestroitelnye-raboty/gipsokarton/, цены на услуги Вас приятно удивят.


Не потрібно впадати у відчай - ми здійснимо повноцінний ремонт Вашої квартири в старому фонді з використанням найсучасніших матеріалів і технологій!

Чи не працюємо в будинках старого фонду СПБ віком старше 70 років.

Ремонт "ЕКОНОМ" Ремонт "КОМФОРТ" Ремонт "ЛЮКС"

Ремонт квартири в старому фонді Санкт Петербург Стройстарт Ремонт квартири старий фонд від Стройстарта
З чого починається нелегкий ремонт і обробка в старому фонді?

Перш за все, потрібно повністю видалити старе підлогове покриття до дерев'яних перекриттів, що розділяє поверхи. Відразу обмовимося - заміну міжповерхових перекриттів зробити неможливо, тому що на них закріплений стеля нижніх квартир. Замість заміни балки перекриття з модрини посилюються профільованими сталевими балками, розміщеними паралельно.

Необхідно видалити всю засипку, що наповнює простір між підлогою Вашої квартири і стелею квартири, розташованої поверхом нижче. Десятиліття тому будівельники використовували для заповнення пустот в міжповерхових перекриттях грунт і будівельне сміття - матеріали, шкідливі з точки зору екології і абсолютно неефективні в якості звуко та теплоізоляції. Новим наповнювачем послужить мінеральна вата або керамзит, що володіють високими тепло-і звукоізоляційні властивості.

Повноцінний комплексний ремонт квартири в старому фонді включає в себе заміну міжкімнатних перегородок. Більшість з них виконано з дощок, оббитих поверху дранкою і оштукатурених - будівельники будинку встановлювали такі перегородки як всередині самої квартири і для відокремлення її від сходової клітки, так і розділяючи ними квартири між собою.

Зрозуміло, що такі перегородки не здатні до звукоізоляції (чутність між квартирами просто чудова) і не створять навіть невеликого опору для зловмисників. Чи вирішить цю проблему побудова надійної звукоізоляції на основі мінеральної вати, цегляної кладки і / або установка вздовж зовнішніх стін металевих решіток (банківська система захисту стін).

Похожие статьи:

  1. ​Ремонт квартири в новобудові
  2. Який Курорт Вибрати в Таїланді
  3. Роботи по ремонту квартир класу ЛЮКС
  4. Ремонт вікна за шведською технологією
  5. Принцип роботи буферних ємностей