Штукатурка стін по маякахРемонт квартири - це не завжди тільки приємні клопоти і турботи, але ще і великі фінансові витрати, пошук підрядників, підбір матеріалів та вирішення безлічі інших не менш важливих питань.
Детальний опис процесу штукатурки стін по маяках

Ідеально рівні стіни будуть виглядати стильно і красиво, навіть в тому випадку, якщо в процесі ремонту в якості декоративного оздоблення будуть використовуватися бюджетні, не дуже дорогі матеріали. На жаль, стан стін в наших квартирах залишає бажати кращого, будь то квартира в новобудові або квартира в старому фонді. Особливо багато нерівностей і нестиковок є по кутах приміщення.

В результаті, якщо поверхня не буде вирівняна і підготовлена належним чином, оздоблювальні матеріали, покладені на нерівну стіну будуть виглядати неакуратно. Погодьтеся, досить проблематично зробити так, щоб малюнок шпалер точно збігся, якщо клеїти їх на нерівну поверхню, та й кахель у ванній кімнаті або в туалеті укладати буде дуже складно і витратно в фінансовому плані, так як знадобитися більше розчину.

Здійснити це можна трьома способами:

Візуальне згладжування нерівностей;
Обшивка стін гіпсокартоном;
Вирівнювання стін по маяках;
Шпаклівка стін в кілька шарів

Для того, чтобы стены в комнате были идеально ровные Вам необходимо их оштукатурить. Купить фасадную штукатурку на сайте G-stroy.biz.ua по сниженной цене Вы можете уже сейчас! Не упустите шанс сэкономить!


Перший варіант є самим бюджетним. Процес полягає в частковій шпаклівки поверхонь, закладення тріщин і вибоїн.

Варіант другий, обшивка стін гіпсокартоном, - досить хороше рішення, однак має один істотний недолік. З огляду на необхідність використання каркаса з металевого профілю (на нього кріпляться Гісокартона листи) площа приміщення трохи зменшиться. Повний процес монтажу ви можете подивитися на сторінці - обшивка стін гіпсокартоном.

Варіант третій, шукатурке стін по маяках, найефективніший спосіб. Метод штукатурення стін по маяках, - цей процес, в результаті якого поверхня стін ставати ідеально рівною. Після чого для підготовки стін під шпалери потрібно фінішна шпаклівка стін. Для кахлю шпаклівка стін не потрібно. Людині необізнаному може здатися досить складним. Тим часом, нічого важкого в цьому занятті немає, за умови, якщо займатися цією роботою буде професійна бригада обробників.

Похожие статьи:

  1. Міста Курорти Таїланду
  2. ​ Стяжка підлоги по маяках
  3. Підбір Туру Тайланд
  4. Будівництво стін з цегли