Тайланд Відпочинок в Травні Відгуки

ви приймаєте саме вдале рішення. Основний потік туристів вже поїхав додому після зустрічі Тайського Нового Року.Готелі звільнилися і ціни знизилися.  

Відпочинок в Таїланді в травні. Температура повітря та води:

У травні в Таїланді дуже неоднозначна погода.У південній частині Таїланду в травні починається сезон дощів. До всього цього в травні в Таїланді коштує дуже спекотна погода.Тому травень у Таїланді - це перехідна пора від сильної спеки до сезону дощів.Ймовірність дощів збільшується в кінці місяця, а спека трохи спадає.У травні в Таїланді можна непогано відпочити. Дощі йдуть протягом декількох хвилин в день, а в інший час стоїть сонячна погода.Той час, коли йде злива, можна витратити на шопінг або на обід у ресторані.Наприклад, на островах Пхі-Пхі і Пхукет в травні можливість опадів досить велика, а на острові Самуї опади слід очікувати в основному в жовтні і листопаді.Виходячи з цього, незважаючи на погоду, може виявитися досить вдалим.

Денна температура повітря в травні зберігається в районі +34 ° C, а нічна не нижче +26 ° C.Температура води в морі в Таїланді в травні місяці тримається в районі +27 ° C.

 

Ціни насамом низькі протягом усього року. Тури в Тайланд на травневі свята туроператори продають у 2 рази дешевше, ніж новорічні тури.Навіть у квітні місяці путівки в Таїланд коштують набагато дорожче, ніж у травні.

 

Вартість перельоту з Москви в Тайланд так само радує своєю низькою вартістю і наявністю вільних квитків.

Источник: pattayathailand.ru

Возможно, вам понравится:

Таїланд Паттайя Отелло 5 зірок
Таїланд Паттайя Отелло 5 зірок

В Сихотэ-Алинском заповеднике началось обустройство экологической тропы «Мыс Северный».  — EastRussia
Хорошо оборудованная тропа привлечет дополнительное количество туристов на экскурсии, в то время как влияние на окружающую среду будет небольшое. Сихотэ-Алинский .. По традиции глава Владивостока трижды ударил в колокол в ознаменование 154-го Дня рождения Владивостока.

Выжить за границей  — РУССКИЙ БАЗАР
В Тайланде был случай, когда местный аферист, укравший документы американца, почти два года вводил в заблуждение национальные банки. .. Она порезала палец краем бумаги (брошюрой с расписанием экскурсий). .. КНИГА – ЛУЧШИЙ НАВИГАТОР.

С широко открытыми глазами  — ГазетаСНГ
Ни Диснейленда, ни Эйфелевой башни, ни Тауэрского моста здесь нет, зато есть самое маленькое государство, самый большой в мире аквапарк, лучший ресторан, плавучий автобус и многое другое из того, что вам, возможно, захочется увидеть этим летом. ...

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок в Листопаді Відгуки
  2. Тайланд Відпочинок в Вересні Відгуки
  3. Тайланд Відпочинок в Червні Відгуки