​Установка пеллетной пальника в твердопаливний котел

Рано чи пізно, будь-який власник котла на твердому паливі (вугіллі, дровах або брикетах) стикається з однією проблемою. Він просто втомлюється топити цей ненажерливий агрегат. Причому, якщо в міжсезоння досить зробити це один раз на добу, то в морози додавати паливо треба два, три, а то й чотири рази на день! А якщо буде потрібно виїхати на кілька днів ?!

Але є простий і красивий вихід! Практично в кожен твердопаливний котел можна без глобальних переробок встановити пелетних пальник і насолоджуватися всіма перевагами автоматичного опалення. Так, саме автоматичного! Котел сам буде розпалюватися і гаснути в разі потреби, самостійно додавати паливо і стежити за своєю температурою.

Пеллетные горелки купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як приклад можна навести невеликий автосервіс в Карелії, де історично стояв твердопаливний котел Віадрус на 50кВт з теплоаккумулятором.

Автосервіс на пеллетах

Масивний чавунний Віадрус активно експлуатувався і цілком справлявся з опаленням комплексу. Наявність теплоаккумулятора дозволяло згладжувати його надлишкову для цієї площі потужність. Єдиний нюанс доставляв незручність власникам і відвідувачам - працівники автосервісу регулярно забували підкинути дров, поки не ставало надто холодно.

Твердопаливний котел Віадрус

Тому було прийнято рішення встановити в існуючий котел пелетних пальник ВС 4/35 виробництва Общемаш. Пальник має механічну самоочищення колосникових грат, що дозволяє використовувати паливні пелети низької якості. В якості приємного бонусу в пальник вбудовані GSM-модуль, з яким можна керувати котлом по СМС, і Wi-Fi-модуль - стежити з комп'ютера або планшета. У комплекті з пальником йде бункер і шнек подачі палива.

Пелетних пальник ВС35

Основною трудністю при монтажі стала невідповідність розмірів сопла пальника і топки котла. Відпиляти, підточити "зайве" в котлі не можна, так як у ВІАДРУС це саме "зайве" наповнене водою. Тому вирішили винести пальник назовні на 5 см на найпростішої звареної конструкції з куточків.

Твердопаливний котел Віадрус - підготовка під пальник

Основний переробці піддалася передні дверцята котла, в якій болгаркою було вирізано отвір під кріпильний фланець, що йде в комплекті з пальником, висвердлені отвори для кріпильних болтів і наварена конструкція з металевих куточків.

Пелетних дверцята для ВІАДРУС Подкотовка дверцята для пеллетной горелкіПодкотовка дверцята для пеллетной пальника

Після установки пальника дверцята вільно відкривається, нічого не заважає і не зачіпає. До речі, щоб перетворити котел з пеллетного назад в твердопаливний, треба відвернути два баранчика і поставити йде в комплекті кришку. Усе.

Похожие статьи:

  1. Шкаф-купе как идеальное решение для интерьера
  2. ​Дах з сендвіч-панелей для індивідуального будівництва
  3. Бензиновая газонокосилка и все что нужно о ней знать
  4. ​Строим тёплый экологичный дом из СИП панелей