​Вигідні відмінності ОАЕ від інших країн

Завзяті туристи, які вздовж і поперек об'їздили Туреччину і Єгипет, об'єктом для свого наступного подорожі вибирають, як правило, Арабські Емірати. Ця країна разюче відрізняється від усіх інших країн світу. Варто всього один раз поглянути на неї своїми очима, щоб зрозуміти її яскраві відмінні риси.

Знакомства в Херсоне помогут Вам обрести вторую половинку.

Особливо славиться в Арабських Еміратах море, яке в будь-який час року є досить теплим. Для любителів відпочити на шезлонгах і зануритися в море ця країна відкрита цілий рік. Що стосується цін, тур в цю країну обійдеться трохи дорожче ніж, скажімо, в Єгипет або ж Туреччину. Однак, вартість не сильно відрізняється від цін на тури в європейські країни або інші екзотичні країни, такі як Мальдіви або Шрі-Ланка. Тим більше, що в ці самі екзотичні країни літати доводиться також через ОАЕ.

Арабські Емірати в першу чергу дивні тим, що буквально сорок років тому це була напівдика країна бедуїнів, яка зараз перетворилася в одну з найрозкішніших і багатих країн світу. Тут можна зустріти туристів з усіх куточків світу.

Наведемо деякі особливо цікаві відомості про цю країну.

Зведення хмарочосів тут йде в таких масштабах, що Емірати, які розташовані в одній з найбільших піщаних пустель світу, змушені закуповувати пісок у інших країн! Тому що свого просто не вистачає.

хмарочоси ОАЕ

У цій країні зібрані в одному місці велика частина світових досягнень архітектури та розкоші: найвищий хмарочос у світі, найрозкішніший і дорогий готель, і найбільші штучні острови, які відомі на весь світ як Острів Пальм і The World.

ОАЕ штучні острови

Так як, в цьому пустельному світі відчувається нестача прісної води, населення в основному використовує опріснену морську воду, яка хоч і коштує в 4 рази дорожче за прісну, але надається громадянам країни безкоштовно. Крім того, громадяни країни не платять і за електрику.

У цій країні варто побувати хоча б один раз в житті. Але потрібно пам'ятати, що це класична мусульманська країна з усіма наслідками, що випливають звідси нюансами.

Похожие статьи:

  1. ​Електромеханічні замки і затвори
  2. ​Плитка для ванної кімнати
  3. ​Модульні будівлі з блок-контейнерів
  4. ​Як правильно створити сайт
  5. ​Вирівнювання підлоги під лінолеум