З чого побудувати будинок вигідно і зручно?

Про що думає кожен з нас, прийнявши рішення про будівництво заміського будинку? Звичайно ж, в першу чергу про ціну, а значить і про матеріал, з якого буде зводитися каркас майбутнього житла. Ми хочемо, щоб будинок простояв багато десятків років, послуживши не тільки нам, а й нашим дітям, щоб він був теплий і затишний, не вимагав постійних доробок, був екологічним і економічним в подальшому обслуговуванні. З чого ж будувати?

Вы можете заказать оригинальный ремонт комнаты от команды профессионалов, которые окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости по Москве и региону.

Якщо відразу відкинути матеріали, які за визначенням не відповідають заявленим критеріям, а саме стінові панелі і цементні плити, у нас залишаються дерево, цегла (і його сучасний аналог - керамічний блок) і газобетон. За ціною за кубометр останній з невеликою перевагою виграє у керамічного блоку - пористий автоклавний газобетон можна придбати в діапазоні від 3000 до 4500 руб., А теплий керамічний блок в межах від 4000 до 5000 руб. В аутсайдерах - оциліндрованої колоди, якісні зразки якого починаються від 8000 руб., Тому для будівництва заміського котеджу в середній ціновій категорії воно не підійде.

Як говорить приказка, диявол криється в деталях. Коли сідаєш обраховувати матеріали разом з виконробом майбутнього будівництва, з'ясовується, що закупівля блоків - це лише перший рядок у кошторисі. Виявляється, що будівництво з газобетону по характеристикам матеріалу вимагає обов'язкового армування кладки через кілька рядів блоку, в зонах прорізів вікон і армований залізобетонний пояс під кожне перекриття. Кожен пояс це не тільки гроші, але і час - найдорожчий ресурс на будівництві. Будь-який будинок вимагає докладного архітектурного проекту, в якому будуть задані стиль, конструкція, розміри, технічні вузли і необхідну кількість матеріалу. Тут теж чекають підводні камені: з'ясовується, що у випадку з газобетоном, існують тільки типові блоки різної товщини, і для кутових елементів, неформатних переходів та інших дрібниць, яких при будівництві виникає маса, ці блоки доведеться пиляти прямо на майданчику. Що, як уже говорилося, означає втрати безцінного часу. З керамікою ситуація інша: провідні виробники мають у своєму розпорядженні блоками всіляких форм під будь-які завдання, і будівельникам залишається тільки складати будинок як з конструктора ЛЕГО, використовуючи вертикальні шви типу «паз-гребінь», не порушуючи при цьому архітектурний проект.

Найнеприємніше за відгуками будівельних бригад, яким доводилася працювати з обома матеріалами - вага блоків. У газобетону, який навіть при правильному зберіганні виходить від виробників з високою залишковою вологістю до 40%, він досягає 25-35 кг. А це означає витрати на додаткових людей в бригаді і оренду устаткування, що дозволяє піднімати такі тяжкості на потрібні рівні. З керамікою простіше: так як блоки обпікаються, вологість матеріалу після печі дорівнює нулю. На складі керамічні блоки упаковані в плівку і набирають не більше 2-3%, вологість блоків у свіжій кладці стіни - всього 10%. Кераміка швидко висихає, набагато швидше, ніж газобетон, повне висихання якого до залишкової вологості 5% займає до 3-4 (!) Років, в залежності від оздоблення фасаду. На жаль, ця особливість таїть в собі «міну уповільненої дії» - стіни з газобетону потребують утеплення, тому що теплопровідність при високій вологості дуже висока і будинок не тримає тепло. Висока вологість впливає на довговічність блоку і після зведення стін необхідно негайно закривати їх від атмосферних опадів, інакше через пару років можна легко встромляти ложку в газобетонні блоки, як в розсипчастий сир. Міцність вологих газобетонних блоків з часом падає, відбувається хімічна корозія газобетону, з усіма наслідками, що випливають для стін будівлі наслідками. Зрозуміло, утеплення і зусилля щодо захисту стін від опадів означають нові витрати, які можна порівняти з вартістю кладки з газобетону (в залежності від обраного утеплювача), і час, час, час ... Найбільш відповідний утеплювач для газобетону - мінеральна вата. Пінополістирол, поліуретан, на жаль, мають низьку паропроникністю, а газобетонні блоки високу паропроникність, а значить потрібно залишати вентильований зазор між кладкою з облицювальної цегли і блоків, застосовувати дорогі гнучкі зв'язку для з'єднання. Мінеральна вата в рази дорожче, ніж утеплювач з пінополістиролу, а кількість гнучких зв'язків для кріплення кладки з облицювальної цегли 5-7 шт / кв.м. Всі ці заходи здорожують конструкцію з газобетонних блоків в рази!

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок в Травні Відгуки
  2. Новогодние подарки для мужа
  3. Принцип роботи буферних ємностей
  4. Особенности дома из клееного бруса