Заміна холодного скління на тепле

У новобудовах базове скління в більшості випадків виконується з холодного дешевого профілю, що пропускає холод і вогкість. Тому заміна холодного скління на тепле є пріоритетним завданням, якщо Ви хочете зробити з балкона або лоджії додаткове тепле і комфортний простір для життя.
Заміна холодного скління на тепле - до і після
Заміна холодного скління на тепле у нас - це:

Оригинальный стол кухонный Киев купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Виробництво і монтаж за розмірами Вашого балкона або лоджії рам з теплого профілю Rehau c теплосберегающими склопакетами "теплопакет DS".

Заміна холодного скління на тепле, виконана нашою компанією, відповідає ГОСТам. Використовувані склопакети сертифіковані, що є гарантією їх надійності та тривалої бездоганною експлуатації.

Утеплення балкона, лоджії можна поєднати з оновленням інтер'єру кімнати, помінявши колір рам, розміри, кількість, форму стулок, спосіб їх відкривання-закривання. Асортимент віконних конструкцій в нашій компанії дозволяє вибрати оптимальну систему профілів і максимально ефективний спосіб теплоізоляції приміщення.
Заміна холодного скління на тепле на балконі
Основні етапи робіт по заміні скління

Як було згадано раніше, новобудови облаштовуються дешевими фасадними конструкціями, в яких всього один шар скла. Нове скління неможливо здійснити демонтувавши частину фасаду, проте спеціальні технології дозволяють не змінювати основу конструкції, але зробити її теплою, надійно оберігає від будь-яких зовнішніх впливів.
Заміна холодного скління фото

Заміна скління на тепле починається з виїзду спеціаліста на завмер, огляд і точну оцінку вартості робіт.
Коли пророблені підготовчі роботи, обраний тип майбутньої конструкції, розрахована її вартість, проводиться демонтаж наявної конструкції.
Здійснюється установка нових профілів, склопакетів і проводиться утеплення.

Після виконання робіт теплий балкон можна буде використовувати протягом усього року, а не тільки в літній сезон. Часто буває так, що встановлювати вікна першочерговим порядком легше, ніж міняти наявне скління на нове. Іноді потрібне узгодження індивідуального проекту конструкції, розрахунок міцності навантажень, термограмм. Коли підходить типовий проект, проектування не знадобиться.

Похожие статьи:

  1. Свердловина на воду в підвалі будинку
  2. Выбор материала для утепления пола
  3. Новогодние подарки для мужа
  4. Плитка у ванній своїми руками