​Абхазія - кілька порад туристам

Абхазія - країна дуже красива, і при цьому - колоритна навіть на тлі інших кавказьких земель. Відпочинок тут більше підходить цінителям дикої природи, легенд і старожитностей, ніж любителям налагодженого сервісу і комфорту затишних готелів.

Абхазія - кілька порад туристам

І море в Абхазії вважається найчистішим на всьому чорноморському узбережжі, і повітря з сосново-кипарисовим ароматом - дуже корисним. Однак якщо про красу Абхазії вже написано чимало, то про тих невеликих складнощі, які можуть чекати туристів при відвідуванні колишньої «радянської Рив'єри», пишуть неохоче.

Продажа 1С по самой выгодной стоимости на сегодняшний день, не пропустите выгодное предложение!

У цій замітці ми постараємося розповісти вам про абхазьких сюрпризи, яких краще уникнути, щоб подорож залишила тільки приємні спогади.

Деякі сюрпризи аж ніяк не будуть сюрпризами для тих, хто вже відпочивав на Кавказі і знайомий з кавказьким менталітетом. Це означає - не слід грубити, провокувати місцевих жителів занадто відвертими вбраннями, і ні в якому разі не принижувати національну гідність.

В Абхазії є і своя особливість - жителі віддалених гірських селищ не розпещені туризмом і проявляють даний, безкорисливе кавказька гостинність.

На узбережжі потрібно проявляти пильність - і злочинність, і корупція, і шахрайство тут, як то кажуть, мають місце бути. Але в цілому обстановка в Абхазії спокійна, місцеві жителі добре ставляться до туристів з Росії.

Пляжі в Абхазії

Як відомо, для відпочинку на Кавказі найкращий час - міжсезоння, але на Абхазію це правило не поширюється. Сюди краще приїжджати, починаючи з середини червня, тут офіційно відкривається купальний сезон, узбережжі оживає. Для цього є причини: в повному обсязі починають працювати транспортна мережа, сервісні підприємства, екскурсійні бюро. Озеро Ріца, монастир Новий Афон, гірські водоспади доступніше за все саме в сезон. А з початку вересня, і до кінця травня курортне життя в Абхазії помітно затихає.

Абхазія - кілька порад туристам. фото 1

Абхазія - кілька порад туристам. фото 2

Тим, хто вирішить приїхати до Абхазії на автомобілі, слід проявляти обережність, як при русі по серпантинах, так і у взаєминах з місцевою автоінспекцією. Ваш автомобіль підлягає обов'язковій реєстрації в ДАІ Абхазії. Тут дуже високі штрафи за порушення правил дорожнього руху, навіть невелике перевищення швидкості може обійтися водієві в кілька тисяч рублів. Якщо вас зупиняють співробітники ДАІ, вимагайте відеозапис порушення, поцікавтеся, чи є у співробітників наряд на чергування. Співробітники іноді «чергують» неофіційно, в неробочий час, зрозуміло, з якою метою.

Абхазія - кілька порад туристам

Загальна для відпочиваючих на півдні правило - постійно мити руки, овочі, фрукти в Абхазії набуває особливої актуальності - санітарні норми тут дотримуються не дуже ретельно навіть на підприємствах громадського харчування. Вино та інші напої слід купувати тільки бутильовану і в заводській укупорке. Вино в розлив, в тому числі і знаменита абхазька «Ізабелла» - найчастіше чиста «хімія», сурогат з порошків.

Абхазія - кілька порад туристам. фото 3

Що стосується їжі, не нехтуйте традиційними стравами абхазької кухні: хашламу, хачапурі, в'яленої буйволятина, копченим сиром і гострої квасолею (так тут називають лобіо). Це дуже смачно, поживно і зовсім не дорого.

В цілому можливі неприємні сюрпризи не повинні відволікати від красот і визначних пам'яток стародавньої Абхазії, ця країна в будь-якому випадку варто того, щоб витратити на неї ваше відпускний час.

Похожие статьи:

  1. Деревяні вікна з модрини
  2. Тайланд Скільки Варто Путівка
  3. ​Сучасна класика в будівництві
  4. Абхазия – несколько советов туристам