​Автоматичні вимикачі - надійний захист електромережі

Головна функціональна обов'язок автоматичного вимикача - захист кабельної мережі від перенапруги або ризику виникнення короткого замикання.

Складно переоцінити роль електроустаткування в сучасному світі, де фактично «влада» належить інноваційним розробкам і технологіям. В першу чергу електричне обладнання - засіб, що застосовується з метою розподілу електричної енергії, управління і контролю за роботою обладнання, побутового або промислового призначення. А по-друге, воно є важливим елементом, який забезпечує безпеку користувачів від ураження високовольтним електричним напругою.

Вы можете купить автоматический выключатель по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Автоматичний вимикач: про найголовніше

Головна функціональна обов'язок автоматичного вимикача - захист кабельної мережі від перенапруги або ризику виникнення короткого замикання. Збільшення сили струму номіналу автомата послужить до його спрацьовування. Автоматичні вимикачі КЕАЗ діляться: за часом спрацьовування на нормальні (до 0,1 сек), селективні (до 1 сек) і бистросрабативающіе (не більше 0,005сек).

Вибираючи автоматичні вимикачі необхідно керуватися параметрами має електропроводки і не зупиняти свій вибір на обладнанні з підвищеним значенням номінального струму спрацювання, так як це послужить ризиком виникнення аварійної ситуації. Необхідно довіряти тільки перевіреним виробнику, який з роками зумів довести якість своєї продукції.

Завод електрообладнання на протязі 68 років працює на ринку електрообладнання, поставляючи високоякісне обладнання, яке відповідає всім необхідним технічним характеристикам і вимогам.

Досить часто зустрічається ситуація, коли автоматичний вимикач періодично спрацьовує і господарі вирішують встановити варіант «сильніше». До чого може привести рішення проблеми таким шляхом? Заміна запобіжного обладнання на вимикач з вищим номіналом після деякого періоду часу оплавилася ізоляцію і стане причиною загоряння. Щоб вирішити дану проблему, необхідно обмежитися включенням декількох приладів одночасно з метою уникнення перенапруги, а якщо дозволяє проводка, то провести окремий кабель від електрощита для певного приладу.

Якому захисному обладнанню віддати перевагу?

З точки зору зручності, вимикачі "автомат" легко включити навіть не маючи для цього спеціального досвіду. А ось з боку безпеки, запобіжники виступають більш надійним обладнанням. В результаті короткого замикання вимикачі можуть займатися, в той час як запобіжник не підведе. У свою чергу запобіжники радять встановлювати в промислових зонах, де зосереджено висока напруга. Також для них властива краща селективність. Захист запобіжників спрацьовує ефективніше, але вони менш зручні в користуванні, ніж автоматичні вимикачі. Фахівці рекомендують на вводі лінії живлення монтувати запобіжники. Автоматичні вимикачі стануть доречними безпосередньо перед навантаженням.

Похожие статьи:

  1. ​Які переваги можна отримати, розмістивши оголошення?
  2. Різні види сучасних парканів та огорож
  3. ​Эротический массаж - преимущества
  4. ​Каковы преимущества эротического массажа
  5. ​Промислові електричні парогенератори