​Бензогенератор: пристрій і принцип роботи

Наведені в каталозі бензинові електростанції (бензогенератори) представляють собою комплекси систем і механізмів, що забезпечують стабільну і надійну вироблення енергії при тривалих навантаженнях. Основними елементами даних агрегатів, незалежно від модифікації і виробника, є:

блок захисту і управління;

мотор з баком;

електрогенератор.

Купити бензиновий генератор можна як з ручною системою пуску, так і з електростартером. Всі додаткові елементи і системи, як і характеристики, індивідуальні для кожної конкретної моделі.

Область застосування бензинових електростанцій

Вы можете купить фирменный бензогенератор по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Специфіка представленого обладнання робить його максимально ефективним рішенням для використання в якості тимчасового або аварійного джерела енергії. Також купити переносну бензинову електростанцію можна для забезпечення функцій допоміжного генератора, застосування при короткочасних циклах роботи або з частими перервами. В тому числі ними можуть оснащуватися:

комунальні структури;

мобільні групи аварійних служб;

ремонтні та будівельні бригади;

комерційні та промислові підприємства;

медичні заклади;

торгові комплекси і магазини;

гірничодобувні партії та інші об'єкти.

Переваги бензинових електростанцій

Автономність. Бензогенератори-електростанції пристосовані до незалежної роботи в будь-якому місці. Вони оснащуються вбудованим баком і комплексом систем, які забезпечують необхідну функціональність незалежно від зовнішніх факторів.

Мобільність. У порівнянні з дизельними моделями бензинові агрегати виграють в розмірах і вазі, що зручно для переміщення на будь-яку ділянку робіт. Їх конструкція також передбачає можливість транспортування і роботи на пересувних платформах. При цьому сучасна переносна бензинова електростанція має високі показники потужності.

Надійність. Пропоновані енергоустановки розробляються для експлуатації в різних умовах. У нас можна придбати недорогі бензогенератори для роботи при арктичних морозах, при високому рівні вологості та / або запиленості.

Доступність. Пропоноване обладнання дешевше, ніж газові та дизельні аналоги, при цьому не поступається їм у характеристиках. Ми пропонуємо купити бензиновий генератор за ціною виробника.

Як купити бензиновий генератор

Щоб уточнити ціни на переносні бензинові електростанції і замовити енергоустановку, оперувати заявку для зворотного зв'язку нашого менеджера, або зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону. Досвідчені фахівці допоможуть з вибором і нададуть вичерпну інформацію про різні моделі реалізуються агрегатів. Ми пропонуємо тільки сучасні мобільні станції з гарантійним забезпеченням і технічною підтримкою. Продаж бензогенераторов реалізується як для юридичних, так і для приватних осіб.

Похожие статьи:

  1. ​Яким повинен бути хороший ремонт
  2. Фундамент для деревянного дома
  3. Как покрыть крышу еврорубероидом
  4. ​Лазерне різання металу і її основні переваги
  5. ​Промислові електричні парогенератори