Цифровий друк на керамічній плитці

Протягом століть кераміка була одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. А ось сьогоднішні технології дозволяють перетворити цей звичний оздоблювальний матеріал в справжній витвір мистецтва. Цифровий друк на кераміці - приголомшлива інновація в світі архітектури та дизайну. Нова революційна технологія дозволяє перенести багате і творче дизайнерське уява на плитку. Завдяки можливості друку на керамічній плитці будь-яких за складністю зображень, дизайн і колірна палітра сучасної плитки практично не обмежені. За допомогою інноваційних технологій цифрового друку виробники розробляють оригінальні серії плитки зі сміливим дизайном і високою якістю виконання. Вражають уяву колекції з 3D ефектами, наприклад, серед останніх трендів - об'ємні шестигранники. Фабрики пропонують правдоподібні імітації натурального дерева, металу, старих палубних дощок, екзотичних порід каменів і ще багато-багато всього. А ось для тих, хто не звик обмежуватися фабричним асортиментом, сучасні технології друку на плитці дозволять втілити в кераміці все, що тільки ви побажаєте. Адже красиві, яскраві і «живі» фото і зображення, задумані саме вами, вдихнуть в інтер'єрне простір справжнє життя і душевне тепло. Крім того, вони стануть ефектним декораторським прийомом в оформленні комерційних об'єктів - ресторанів, готелів або офісів.

Для друку на керамічній плитці застосовують інноваційні цифрові принтери, що використовують керамічні фарби. Спеціальне обладнання діє за принципом звичайного принтера. Потрібне фото відправляється на принтер, а він відтворює його прямо на кераміці, створюючи ексклюзивні декоративні композиції для ваших інтер'єрів. Завдяки цій технології, тепер ви можете створювати барвисті, реалістичні фото, зображення за власним дизайном. Успіх друку на кераміці можливий завдяки якісним керамічним чорнила, які мають виняткову стійкістю навіть при екстремальних погодних умовах. Такі чорнило містять особливо яскраві пігменти, які забезпечать стійкість фарб на довгі часи. Вони не бояться миючих засобів і мають стійкість до подряпин.

Відтепер вам не доведеться обмежуватися запропонованими варіантами. Будь-які візерунки, орнаменти і фотографії, які вам подобаються або зроблені особисто вами, можуть з'явитися на керамічній плитці. Такий декораторській прийом гарний для створення настінних панно у ванній кімнаті або в зоні кухонного фартуха. Красиве декоративне панно, створене за індивідуальним дизайном, або навіть сімейні фотографії, нанесені на кераміку, можуть стати візитною карткою вашої вітальні. Це буде приголомшливий інтер'єр зі своєю власною, особливою історією. З новою технологією цифрового друку на кераміці єдине обмеження - це ваша фантазія. Так що, дайте волю своїй уяві!

Вы можете купить кабель контрольный кввг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Похожие статьи:

  1. ​Кровля з металочерепиці
  2. Укладка керамической плитки
  3. ​Строим дом: какой брус выбрать
  4. Огородження з нержавіючої сталі
  5. Косметичний ремонт квартир