Деревяні вікна з модриниВікна з модрини займають гідне положення між сосною і дубом. За своїми характеристиками вони ближче до делюкс-сегменту вікон з дуба.

Забарвлене вікно і двері з модрини

Перевагу віддають дерев'яних вікон саме з модрини, оскільки вони:

Добре переносять вологу і перепади температур.
Слабо підтримують горіння.
Міцні, мають гарну звукоізоляцію.
Виглядають дорого і стильно.
Створюють в будинку здоровий мікроклімат.

Ви можете замовити онлайн залізничні квитки по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.


Властивості вікон з модрини

На відміну від м'якої сосни, деревина модрини по щільності ближче до дуба і майже така ж міцна. Її було точить грибок, не їдять комахи через рясний вмісту смоли. Вона не промерзає і не деформується від перепаду температур. Як все хвойні, модрина виділяє в атмосферу речовини, які вбивають бактерії. Чи не потребує додаткової обробки антисептиками.

Профілі дерев'яних вікон

Дерев'яних вікон з модрини не страшні атмосферні опади, оскільки ця деревина дуже стійка до впливу води. Ще з давніх-давен з неї робили палі для мостів. Навіть простоявши у воді кілька століть, дерево не втрачало міцності. Красива текстура модрини не потребує облагороджування. За бажанням такі вікна можна покрити лаком будь-якого відтінку або пофарбувати в будь-який непрозорий колір.
Характерні особливості вікон з модрини

Як міцніша, а значить, довговічна, модрина коштує дорожче сосни. Її, по-перше, складніше розпилювати, а по-друге, довше сушити. Все це підвищує вартість кінцевого продукту, в нашому випадку - вікна.
Віконні рами виходять важкими через високої щільності матеріалу, що вимагає ґрунтовного підходу до вибору фурнітури.

Кут вікна з модрини з фурнітурою

Модрина - дуже примхливий матеріал і вимагає професійного звернення. Стійка до вологи вона боїться прямих сонячних променів. Погано оброблені рами можуть потріскатися або злегка деформуватися. Щоб уникнути подібних ризиків, ми рекомендуємо замовляти вікна в нашій компанії. Багаторічний успішний досвід, підтверджений численними відгуками задоволених клієнтів - найкращий доказ того, що Ви отримаєте вікна своєї мрії!

Похожие статьи:

  1. Дешеві Путівки Тайланд
  2. Тури на листопад Тайланд
  3. Тури в Тайланд Корал
  4. Тур Путівка в Тайланд