​Гіпсокартонні стелі

Для багатьох людей літо асоціюється не з відпочинком, а з напруженою роботою, а точніше - ремонтом. Починаючи ремонт, все, як правило, задаються питанням, як поєднати дизайн, красу, затишок і функціональність. Одним з найважливіших елементів будь-якого простору є стелю. Він може впливати на наше сприйняття приміщення в цілому. Простий білий класичний стеля часто не сприймається як частина інтер'єру. А між тим, стелі вже давно є об'єктом пильної уваги дизайнерів, адже саме цю частину простору можна зробити дуже привабливою.

Срочный выкуп авто после ДТП - avtovikup.kh.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Прогрес йде вперед, і ось уже фарби змінили гіпсокартон, полівінілхлорид, метал і рейки. Гіпсокартон вже давно завоював повагу художників, дизайнерів і будівельників, завдяки його унікальним якостям: облицьована картоном гіпсова основа володіє функціональністю і міцністю, тому успішно застосовується при виготовленні стель. Які ж переваги є у гіпсокартонних стель? За допомогою гіпсокартонних стель можливо реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення. Біла поверхня вже виходить з моди, на зміну їй приходять багаторівневі стелі. Для підкреслення достоїнств таких рішень необхідно вмонтувати оригінальну систему освітлення в багаторівневі стелі.

Залежно від кількості рівнів виділяють різні види стельових конструкцій: дво-, три- і чотирьохрівневі, а також т. Н. «Замкнуті конструкції». Останні бувають різні: прямокутні, квадратні, овальні і круглі. Очевидна екологічність таких стель: завдяки їм «брудні» процеси можна виключити, а після установки сприятливі атмосфера і мікроклімат гарантовані. З економічної точки зору гіпсокартон - це також дуже вигідний варіант. Такі конструкції можна встановлювати в будь-яких приміщеннях - кабінетах, спальнях, вітальнях і дитячих. Вони мають також хорошими вогнетривкими і звукоізоляційні якостями, тому ідеально підходять для житлових приміщень.

Однак у гіпсокартонних стель є і недоліки. Так, наприклад, вони беззахисні перед вологою, тому, якщо вас затоплять сусіди, будьте готові до великих клопотів. Але не треба впадати у відчай. Перед відновними роботами потрібно почекати поки стелю висохне. Можливо, вам потрібно буде замінити лише кілька елементів. Монтаж таких конструкцій повинні здійснювати тільки фахівці. При цьому роботи по установці таких стель вам обійдуться нижче, ніж по установці, наприклад, натяжних. Що стосується багаторівневих стель, то їх монтаж можна здійснити самостійно. Але пам'ятайте, що це процес дуже трудомісткий. Один квадратний метр такого матеріалу може доходити до 12-12 кг. Для установки цих стельових конструкцій вам знадобляться певні інструменти: електродриль, рівень, перфоратор, молоток, інструменти для штукатурки, ножиці по металу. Здійснювати роботи по установці необхідно в кілька етапів.

Монтаж гіпсокартонних стель

Перший етап полягає в розмітці нульового рівня і кріпленні каркаса. Тут важливо враховувати, що навантаження на кожен квадратний метр повинна становити не менше 14 кг. Каркас повинен бути дуже жорстким, щоб конструкції не вагалися. Стики необхідно заповнити шпаклівкою, а потім накласти на шви будівельний бинт-серпянку. Потім стики закладають шпателем і зашліфовивают. На заключному етапі поверхню необхідно пофарбувати. Для цього можна застосовувати будь-яку фарбу. Стеля з гіпсокартону не потребує особливого догляду.

Похожие статьи:

  1. Гігрометр кімнатний
  2. Матова натяжна стеля
  3. ​Недорогі натяжні стелі
  4. Дворівневі натяжні стелі
  5. Тури Тайланд Пхукет