Монтаж перегородок з гіпсокартону

Монтаж перегородок з гіпсокартону сьогодні є одним з неодмінних етапів будь-якого ремонту або будівництва будинку. У процесі капітального ремонту найчастіше квартира піддається переплануванню: старі перегородки (крім несучих стін) зносяться, а нові ставляться по більш зручному для господарів плану.
Пропонуємо професійний монтаж перегородок з гіпсокартону

Стены из гипсокартона один из самых популярных методов выравнивания старых погрешностей в строительстве. Заказать монтаж стен из гипсокартона Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Фахівці компанії «Будівництво» здійснюють влаштування міжкімнатних перегородок будь-якої складності, в тому числі з криволінійними торцевими поверхнями, арками і нішами. Ми проводимо всі види робіт по монтажу перегородок: в житлових приміщеннях, на кухні, в санвузлі, передпокою або холі. Всі роботи виконуються нами на високому рівні відповідальності і якості, в у словиях найсуворішого дотримання технології і з використанням тільки високоякісних матеріалів.
Перегородки з гіпсокартону потрібно використовувати у випадку

при переплануванні житла, коли всі внутрішні стіни, крім несучих, прибираються, і кімнати розпланує за новим проектом
для створення сучасного дизайну приміщень, в цьому випадку перегородка часто виконується з декоративними отворами, має криволінійну торцеву лінію, обладнується вбудованими світильниками і т.д.
для поліпшення теплозберігаючих і шумоизолирующих властивостей несучих стін.

Перегородки між кімнатами можуть бути зроблені:

суцільними, як звичайні стіни
частковими, що не доходять до протилежної стіни або до стелі кімнати
містити декоративні ніші або наскрізні отвори.

Етапи пристрою перегородки з гіпсокартону

Перегородка являє собою порожню конструкцію з двох листів гіпсокартону, закріплених на каркасі з оцинкованого тонколистового профілю. Внутрішній простір служить для прокладки інженерних комунікацій квартири - електропроводки, вентиляційних ходів, труб водопостачання, мережі кабельного телебачення та інтернет-кабелю. У тих випадках, коли перегородка монтується на кухні або в санвузлі, тобто в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, ми використовуємо тільки вологостійкий гіпсокартон з хорошою гідроізоляцією.
Монтаж перегородок проводиться таким чином

Спочатку проводиться розмітка приміщення за допомогою лазерного покажчика, визначаються місця для дверних прорізів і види гіпсокартону, необхідні згідно з вимогами вогне- та вологостійкості, рівня шумоізоляції, міцності стін і т.д.
Монтується каркас. Як правило, для цього використовується тонкий сталевий профіль, покритий оцинковкой і має монтажні отвори для кріплення. Вертикальні і горизонтальні планки, а також елементи кріплення стандартизовані під товщину листа гіпсокартону. В окремих випадках каркас виконується з дерев'яного тонкого бруса.
Монтуються дверні коробки.
Встановлюється перший шар гіпсокартонних листів.
Прокладаються комунікації, в міжлистового простір укладається теплоізоляційний шар, що виконує, крім того, функцію шумопоглиначів.
Встановлюється другий шар гіпсокартону.
Шви між листами обробляються шпаклівкою.

При необхідності всі роботи можуть бути виконані протягом максимально короткого терміну - буквально двох-трьох днів. Однак в тому випадку, коли здійснюється комплексний ремонт квартири, поетапне виконання ряду інших робіт може значно збільшити цей період. У тому випадку, коли висота стелі більше, ніж довжина стандартного листа гіпсокартону, конструкція каркаса ускладнюється: необхідна поперечна планка, підтримуюча горизонтальний стик листів.

У деяких випадках гіпсокартон монтується на вже існуючі стіни з метою їх утеплення, підвищення рівня шумоізоляції, вирівнювання і т.д. Каркас для монтажу листів кріпиться тоді безпосередньо на стіну, а в простір між стіною і гіпсокартоном укладаються кабелі і утеплювач.
Від чого залежить ціна монтажу

В кожному окремому випадку вартість монтажу перегородок визначається індивідуально. Вона залежить від наступних факторів:

лінійної протяжності стін
наявності або відсутності укладання утеплювача
висоти стель в квартирі
наявності дверних прорізів
наявності арок, криволінійних поверхонь, торцевих поверхонь, уступів, ніш і т.д.
використання одно- або двошарового гіпсокартону
монтажу світильників і інших декоративних елементів.

Замовивши в нашій компанії монтаж перегородок з гіпсокартону, ви гарантовано отримуєте стабільно якісний результат - акуратні і надійні міжкімнатні перегородки, які послужать чудовою основою для стильного інтер'єру вашої квартири.

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок в Січні
  2. Новогодние подарки для мужа
  3. Фундамент для деревянного дома
  4. Утепление пола в частном доме
  5. Косметичний ремонт квартир