​ОСБ плита - загальна інформація та характеристики

Плити ОСБ (OSB) є продуктом інноваційних розробок в області виробництва композиційних матеріалів з деревини. Зокрема, дошка ОСБ відноситься до одних з останніх винаходів у деревообробній галузі. Варто відзначити, що ринок з виробництва деревних плит є одним з найбільш розвинених сегментів в даній галузі, тому не дивно, що на зміну загальновідомим і широко поширеним варіацій ДСП, ДДВП і листової фанери з'явилася OSB, також має назву як «американська фанера».

Вы можете купить осб плиту цена, которой Вас приятно удивит.

осб плітаОріентірованно-стружкової плитою (англ. OSB - oriented strand board) називають багатошаровий (більше 2 шарів) лист з деревної стружки, яка склеєна різними смолами з домішками борної кислоти і синтетичного воску. Особливостями таких виробів є різноспрямована орієнтація трісок: в зовнішніх шарах вона спрямована вздовж, а у внутрішніх - поперек. Ціна на вологостійку ОСБ плиту в Санкт-Петербурзі варіюється в залежності від виробника і класу листів. Найбільш поширеними є такі види цього матеріалу:

Плити ОСБ 1 - призначені для експлуатації в умовах низької вологості з невисокими вимогами до міцності.

ОСБ 2 - використовуються для монтажу несучих конструкцій, що не піддаються впливу вологи.

ОСБ 3 - відповідають найвищим вимогам до міцності і вологостійкості, тому підходять для найбільш відповідальних завдань. Вартість водостійкою фанери ОСБІ вище, ніж попередніх варіантів.

При виробництві даного матеріалу застосовується тонкомірна сировину: як правило, це різні хвойні молоді породи, які заготовлюються під час промислових проріджувати рубок лісу. Багато в чому універсальність і порівняно невелика вартість обумовлюється високими темпами зростання молодого лісу. Другий фактор, що впливає на кінцеву ціну для споживача, - це застосовувана технологія виготовлення. Деревна стружка склеюється, перебуваючи під потужним тиском і впливом надвисоких температур. У процесі склеювання / спайки беруть участь натуральні смоли з додаванням невеликої кількості синтетичного воску, що, безсумнівно, відбивається на якості готової продукції.

Оскільки плити ОСБ для підлоги є виробами з деревини, вони реагують на коливання вологості. Матеріали, представлені в нашому каталозі, відповідають північноамериканським стандартам, тобто експлуатаційні характеристики не міняються при вологості повітря до 65% і температурі + 20С. Саме такі умови зазвичай підтримуються на критих об'єктах. Найбільш стійкою до вологи є плита ОСБ 3.

Щільність листа в середньому становить 640 кг / м3, але у різних виробників вона може незначно варіюватися.

Похожие статьи:

  1. ​ Материал для строительства беседки
  2. ​Як правильно і якісно утеплити стіни
  3. ​Каковы преимущества эротического массажа
  4. ​Промислові електричні парогенератори