При монтажі наливних підлог


Наливні підлоги 3D - структурно складне покриття. Воно стоїть з кількох шарів полімерів. Об'ємний ефект забезпечується за рахунок нанесення зображення на особливу термостійку папір. Перед друком картинка готується за допомогою професійного програмного забезпечення. У процесі беруть участь досвідчені дизайнери.

При монтажі наливних підлог з 3D-ефектом матеріал із зображенням приклеюється до основи. Воно може бути практично будь-яким за умови обробки полімерами. Вибрати покриття можна самостійно, виходячи з суто технічних характеристик. Це може бути фанера, керамічна плитка, відновлена бетонна стяжка та ін.

Зверху 3D-зображення заливається прозорим полімерним складом, який включає в себе спеціальні добавки. Ці компоненти роблять наливна підлога прозорим. У підсумку виходить абсолютно рівне покриття без швів і інших видимих нерівностей. Саме цілісність надає йому особливу привабливість.

Від чого залежить вартість наливних підлог з 3D-ефектом

Білий колір хороший нейтральністю, актуальний в санвузлах в офісах. У житловому будинку він повинен доповнюватися яскравими деталями.

Чорний колір благородний і добре поєднується з іншими.

Відтінки бежевого непомітні і заспокійливі, ніколи не виходять з моди.

Блакитна, зелена і синя плитка приємні для людського ока.

ОСОБЛИВОСТІ кахельна плитка для ванної, ЯКУ МОЖНА ЗАМОВИТИ У НАС

Водостійкість. Висока вологість не впливає на її цілісність.

Довговічність. Вона прослужить кілька десятків років.

Міцність. Витримує серйозні статичні і динамічні навантаження.

Легкість догляду. Допускається чистити її побутовою хімією, що запобігає розмноженню шкідливих бактерій і мікроорганізмів.

Похожие статьи:

  1. Ремонт пральних машин
  2. Безконтактний пірометр
  3. ​Важливе про теплі підлоги
  4. Ремонт і оптичні ефекти