Процес ремонту квартири без обробки

На наступному етапі процесу ремонтних робіт слід здійснити монтаж укосів вікон і підвіконь. Робити це доводиться тільки в тому випадку, якщо раніше такі конструкції були відсутні. При цьому спочатку всі підстави бажано обробити спеціальним складом від утворення грибка і промазати мастикою для гідроізоляції. Укоси вікон в новобудовах найкраще робити з сендвіч панелей, вони надійні і вологостійкі.

Потім ремонт квартири без ремонту триває зведенням нових перегородок, які надійніше робити з гіпсових блоків і підготовкою стін і стель, які теж не завадило б обробити розчином "антіплесень".

Чистова обробка стін в новобудові фото Ремонт ванної в квартирі без обробки
Подальші етапи процесу ремонту квартири без обробки

Техническое обучение по электробезопасности Вы можете пройти на сайте: http://profiteh.ua/ru/programm/elektrobezopasnost-i-v-gruppyi-dopuska/, цены на услуги Вас приятно удивят.


На наступному етапі проводиться стяжка підлоги. Таку роботу можна успішно провести, якщо попередньо заміряти рівень підлоги, використовуючи для цієї мети лазерний або водяний рівень. Завершивши цю дію, виконується безпосередньо стяжка. Для цього застосовується готовий сухий розчин з піску і цементу, під назвою ЦПС.

Ремонт квартири в новобудові без обробки після цього можна успішно продовжувати.

Наступний етап - розводка труб водопроводу і каналізації та в багатьох випадках заміна полотенцесушителя. При цьому для нового водопроводу найкраще віддати перевагу металопластикові труби, так як їх легко гнути і штроби в стінах можна робити не дуже широкими. Що стосується вибору типу розводки, то колекторний варіант надійніше провідникового - при виході з ладу якогось з сантехнічних приладів воду буде нескладно перекрити.

Завершив разводку труб, можно приступать к монтажу электропроводки. С данной целью необходимо заранее обеспечить свободный доступ ко всем розеткам и выключателям. После этого ремонт квартиры без чистовой отделки вступает в заключительную фазу. Установка выключателей и розеток производится в местах, наиболее подходящих для проживающих в квартире людей. Электрические провода размещаются в горизонтальном либо вертикальном варианте. Кроме того, все их соединения должны быть помещены в специальные распределительные коробки.

Ремонт квартиры без отделки в новостройке после завершения данных работ можно считать выполненным в основной черновой части. Осталось лишь вывезти мусор, а также очистить стены и оштукатурить их, после чего осуществляется чистовая отделка помещений.

Похожие статьи:

  1. Необхідність ремонту квартири без чистової обробки
  2. Якої фірми ламінат краще вибрати?
  3. Роботи по ремонту квартир класу ЛЮКС
  4. Ремонт і оптичні ефекти
  5. Фундамент для деревянного дома