ПРОМИСЛОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ

Промислова вентиляція являє собою захід з організації необхідного повітрообміну в промислових масштабах. Не завжди це виробничі цехи або фабрики, а цілком можливо вентиляція великих житлових комплексів. Звідси можна зробити висновок, що промислова вентиляція - це вентиляція великих будівель і споруд з витратою повітря, в рази перевищує звичайні побутові потреби, крім того з колосальною кількістю підводиться тепла і холоду.

Вы можете посмотреть вентиляторы промышленные выбрать подходящий, и прниобрести его по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Промисловість це серце економічного ладу будь-якої сучасної країни.

Всю промисловість можна класифікувати на 3 основні сфери:

Важка промисловість (ливарне виробництво, гірнича справа та ін.)

Легка промисловість (текстильне виробництво, швейне і т.д.)

Сфера обслуговування (транспорт, банківська справа, ремонтні роботи, страхування, туризм, індустрія розваг)

Зараз досить складно уявити промисловість, всіх цих трьох сфер, без спеціально розробленого і спроектованого вентиляційного обладнання.

Бувають наступне промислові вентилятори:

Канальні - пристрій, спеціально розроблене для установки в каналах воздуховодних систем з високою Повітрявиробництво в умовах високого статичного тиску (велика область застосування, винятком є агресивні середовища).

Дахові - вентилятор який монтується безпосередньо на даху будівлі (системи загальної вентиляції, жароміцні для витяжки камінів та ін.). Викид може здійснюватися як вертикально, так і горизонтально.

Осьові в циліндричному корпусі - вентилятор з високою продуктивністю і низьким рівнем тиску (складські приміщення, цехи й майстерні, автостоянки, торгові приміщення і ін.).

Осьові з монтажною пластиною - вентилятор з високою продуктивністю і низьким рівнем тиску з пластиною для монтажу (складські приміщення, цехи й майстерні, автостоянки, торгові приміщення, кафе і ресторани, винні сховища і підвальні приміщення та ін.).

Відцентрові - вентилятор в спіральному кожусі, якого розташовується робоче колесо переміщує повітря за рахунок відцентрових сил (сушильні камери, зварювальні роботи, технологічне обладнання, ливарне виробництво, охолодження двигунів та інших електричних пристроїв, тривала робота в умовах високих температур 80, 150 градусів С).

Шумоізольовані - вентилятор в шумоізольованому, герметичному корпусі, що значно знижує рівень шуму.

Похожие статьи:

  1. Подоконники из дерева
  2. ​ЗАПЧАСТИНИ НА МОТОБЛОКИ
  3. ​КРАЩІ СНІДАНКИ ПАРИЖА
  4. ЕТАПИ РОБІТ ПО РЕМОНТУ КУХНІ