Путівки в Тайланд грудня

Тури в Таїланд в грудні 2014 року, ціни на путівки в Таїланд
Відео

Ніколи не рано планувати зимову відпустку. Адже завчасне бронювання має свої відчутні фінансові переваги (нижча ціна) або, щонайменше, дає більш широкі можливості вибору і гарантію того, що все бажане успішно складеться.Адже попит на відпочинок в Таїланді сформувався і традиційно підвищується саме на період Різдва і новорічних свят.

 

Тайські курорти для зимового відпочинку давно облюбували для себе європейці і звично користуються бронюванням путівок, що легко пояснити.Адже це розкіш і багатство - розкіш тропічної природи і багатство вражень і вибору видів відпочинку.Далеко не всі курортні країни можуть запропонувати таку різноманітність: білосніжні піщані пляжі островів, дайвінг, рибна ловля, бурхливе нічне життя міст, велика кількість ресторанів і барів, яскраві костюмовані шоу, якісний шопінг, яскрава кухня, знаменитий масаж, прогулянки в горах, сафарі в численних заповідниках, екскурсії в старовинні буддійські монастирі.Проведення часу на будь-який смак, вік і темперамент.

 

Тому, при виборі путівки, з усіх привабливих можливостей необхідно продумано вибрати те, що підходить саме для вас за ціною та змістом.Консультанти компанії «Юнітурс» завжди готові допомогти в цьому, надавши найповнішу інформацію про всі наявні пропозиції 2014 року, і здійснять бронювання.Ціни варіюються залежно від багатьох параметрів, але навіть у сезон можна вигідно придбати гарячий тур.

 

Для турів до Таїланду, грудень - прекрасний час.Вже утвердився сухий сезон, що почався в листопаді, і погода радує своєю безхмарністю і рівним температурним режимом (+26-30 градусів - денна температура повітря, температура води до +27).Місяці з листопада по лютий визнані оптимальними для занурень з аквалангом і пляжного відпочинку.

 

Крім того, саме на початку грудня місто Пхукет щороку зустрічає Королівську регату - видовищну, масштабну і незабутнє змагання.Цього року пройде її 19 старт.

Источник: www.unitours.ru

Возможно, вам понравится:

Гарячі тури на Мальдіви
Гарячі тури на Мальдіви

В Сихотэ-Алинском заповеднике началось обустройство экологической тропы «Мыс Северный».  — EastRussia
Хорошо оборудованная тропа привлечет дополнительное количество туристов на экскурсии, в то время как влияние на окружающую среду будет небольшое. Сихотэ-Алинский .. По традиции глава Владивостока трижды ударил в колокол в ознаменование 154-го Дня рождения Владивостока.

Выжить за границей  — РУССКИЙ БАЗАР
В Тайланде был случай, когда местный аферист, укравший документы американца, почти два года вводил в заблуждение национальные банки. .. Она порезала палец краем бумаги (брошюрой с расписанием экскурсий). .. КНИГА – ЛУЧШИЙ НАВИГАТОР.

С широко открытыми глазами  — ГазетаСНГ
Ни Диснейленда, ни Эйфелевой башни, ни Тауэрского моста здесь нет, зато есть самое маленькое государство, самый большой в мире аквапарк, лучший ресторан, плавучий автобус и многое другое из того, что вам, возможно, захочется увидеть этим летом. ...


Похожие статьи:

  1. Путівки в Тайланд на Червень
  2. Путівки в Таїланд на Двох
  3. Путівки Тайланд Паттайя
  4. Путівки в Тайланд з Тюмені
  5. Путівки в Тайланд Пхукет