Рівень промерзання грунту

   При розрахунку фундаментів будівель усіх видів призначень, проектуванні каналізаційних, водопровідних та інших інженерних комунікацій необхідно врахувати можливі механічні навантаження на елементи конструкцій, пов'язані з, так званим, зимовим обдиманням грунтів.

   Перед початком будівництва будинку, прокладки трубопроводу або бурінням свердловин, необхідно уточнити максимальний рівень промерзання грунтів в період негативних температур.

   Глибина промерзання грунтів - є змінною величиною, яка безпосередньо залежить від особливостей клімату певної місцевості і від безпосереднього місця розташування будівельної ділянки. Загальновідомо, що на височинах вона нижче, а в низинах - вище. 

   Лучший способ восстановить физические силы и получить эмоциональный подъем - посетить салон https://vipmassage.kiev.ua/.

   Пропонується продаж вінілового сайдинга в Москві. Фахівці зроблять Вам легендарний вініловий сайдинг, який втілить в собі кращі американські традиції приватного житлового будівництва.

   Регіональні проектні структури володіють відповідною інформацією про глибини промерзання грунтів. Тому необхідною умовою будівельних робіт є інженерно-геологічні вишукування. Від їх результатів, перш за все, будуть залежати фінансові витрати на весь комплекс будівельних робіт.

   Пучіння грунтів

   Важливою характеристикою стану грунту є рівень підземних вод. Якщо його глибина вище рівня промерзання, то при низьких температурах, насичений водою, грунт промерзне і розшириться - це явище носить назву зимового здимання грунтів.

   Зведені без урахування цієї властивості грунту фундаменти або прокладені інженерні мережі, протягом року можуть опускатися і підніматися на протяг року, що веде до їх руйнування.

   Середні глибини промерзання грунтів в середній смузі Росії лежать в діапазоні 1,4-1,6 м. Отже, інженерні трубопроводи повинні проходити за рівнем 1,7 м, а фундаменти повинні заглиблюватися ще більше, так як, прикладений вектор сили спученого грунту, може запросто виштовхнути їх, оскільки може становити кілька тонн на квадратний метр.

   Існують, щонайменше, три можливих рішення, якщо ви зіткнулися з подібною проблемою. По-перше, це зниження рівня грунтових вод, т. Е. Меліорація. По-друге, будівництво спеціальних фундаментів, конструктивно перешкоджають «виштовхування» з грунту. По-третє, - це штучне утеплення.

   Сучасні утеплювачі зможуть вирішити проблему прокладання інженерних мереж. Найбільш характерний цей метод при введенні труби від водної свердловини в будинок. Оскільки не завжди він може бути здійснений на безпечних глибинах.

Похожие статьи:

  1. Електричні водонагрівачі
  2. ​Гидроизоляционные работы
  3. Ремонт і оптичні ефекти