Ремонт кімнати

Ремонт однієї з кімнат квартири сьогодні особливо затребуваний, тому що дозволяє освіжати інтер'єр без істотних фінансових витрат. Чи плануєте обладнати затишну дитячу, освіжити обробку вітальні або оновити інтер'єр спальні?

Звертайтеся в «Ваш Майстер», і всі роботи будуть зроблені якісно і оперативно. У штаті нашої компанії складаються кваліфіковані будівельники й обробники, чудово володіють сучасними технологіями і здатні втілити в реальність будь-який дизайнерський проект. Який би складності роботи в кімнат в будинку вам ні потрібні були, ми бездоганно впораємося з поставленим завданням.

Ремонт кімнати під ключ включає

зняття старих стінових покриттів,

штукатурка і грунтовка стін,

обклеювання стін шпалерами,

демонтаж старого покриття підлоги,

укладка ламинита і плінтусів,

натяжні стелі з установкою світильників.

Профессиональный ремонт в комнатах по самой выгодной стоимости на сегодняшний день выполнит команда профессионалов.

У нас ви можете замовити як недорогий бюджетний косметичний варіант, що включає в себе лише поверхню роботи, так і капітальну переробку. Наші майстри спрвятся з будь-яким завданням і гарантують прекрасний результат.

Кінцева ціна залежить від ряду факторів:

площі ремонтованої кімнати;

необхідності демонтажу старих конструкцій;

стану поверхні стін, стелі або підлоги (кривизни, наявності тріщин і відколів), що може привести до необхідності їх вирівнювання;

типу обробки (підготовка до фарбування складається, згідно з нормативами, з 9 етапів, для поклейки шпалер потрібно всього 5 етапів підготовки);

трудомісткості обробки стін і стелі (рівні стіни, виготовлення гіпсокартонних конструкцій, ліпного декору і т.д.);

типу обробки підлоги (наливний 3D підлога, ковролін, паркет, ламінат і т.д.);

вартості використовуваних матеріалів.

Загальна сума визначається після виконання замірів, обговорення дизайн-проекту і затвердження списку матеріалів, які будуть використані.

Похожие статьи:

  1. Ремонт квартир
  2. Готові сходи
  3. Школа танців