​Ремонт квартири в новобудові

Вітаємо Вас - Ви стали власником нової квартири! І, яка б вона не була за розміром (студія або двоповерховий будинок), це Ваші квадратні метри, які Ви хотіли б облаштувати під свої потреби, максимально комфортно, стильно і за розумні гроші.

Профессиональный ремонт в новостройке с черновыми материалами заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ми щиро розуміємо Ваше бажання зробити якісний ремонт, в розумні терміни і за прийнятною для Вас ціною! Тому ми намагаємося максимально індивідуально підійти до ремонту кожної нової квартири.

КРОК 1. Надішліть заявку на виклик виконроба для складання кошторису по інтернету: форма на головній сторінці або просто поштою zakaz@atlant-rsk.ru із зазначенням телефону і імені. З Вами обов'язково зв'яжуться найближчим часом. Виклик виконроба безкоштовно!

КРОК 2. Отримання докладної кошторису по кожному приміщенню на електронну пошту. Залежно від складності ремонту кошторис складається від 1 до 3 днів з моменту виміру.

КРОК 3. Підписання договору після узгодження кошторису. Якщо протягом 3 днів після підсумкового узгодження кошторису ВИ підписуєте договір з нашою компанією, то отримуєте додатково ще

Як і будь-який проект, ремонт квартири в новобудові найкраще починати з обдуманого плану ремонту. Ви повинні чітко розуміти, для чого ця квартира буде використовуватися, хто в ній буде проживати і як довго. Від цього будуть залежати багато важливих пункти Вашого ремонту, а в першу чергу бюджет ремонту квартири і терміни виконання ремонту.

Похожие статьи:

  1. ​Ринок Кармель в Тель-Авіві
  2. Процес ремонту квартири без обробки
  3. ​Монтаж стінового каменю
  4. Ремонт у ванній кімнаті