Який ламінат краще для квартири?
Часто доводиться чути: чим вищий клас ламінату, тим він краще. Насправді, це неправильне твердження, яке вимагає детального розбору. Правильніше буде сказати: чим вищий клас ламінату, тим вище його зносостійкість. Однак, висока зносостійкість актуальна тільки для приміщень з високою прохідністю. Справа в тому, що вона досягається потовщенням верхнього меламінового шару, який дійсно важко протерти, але легко подряпати. Тому, коли Ви хочете ламінат купити в Санкт-Петербурзі 33 і 34 класів в квартиру, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що він швидко втратить охайний зовнішній вигляд. У той же час, ламінат 32 класу, призначений для укладання в приміщеннях з низькою прохідністю - квартирах і приватних будинках, має в захисному шарі підвищену порцію добавок корунду, яка збільшує його царапоустойчівость. Тому він довше зберігає первозданний вигляд і з легкістю витримує експлуатацію тварин. А його зносостійкості більш, ніж достатньо для квартири: швидше вичерпає свої ресурси HDF плита, яка має аналогічні характеристики в обох класах ... читати повну версію статті

Вы можете заказать остекление фасадов на сайте: eco-fasad.com.ua/ostekleniye-fasadov по самой низкой стоимости на сегодняшний день.Що краще плитка або ламінат?

Один з найбільш поширених питань - яке покриття вибрати для кухні: плитку або ламінат? Прийнято думати, що ламінат боїться вологи і має низьку зносостійкість в порівнянні з керамічною плиткою. Однак завдяки найсучаснішим розробках в сфері ламінованих покриттів, ми отримали універсальний варіант - ламінат під плитку. За своїми основними характеристиками він не поступається плитці, а за деякими - і зовсім перевершує:

Спокійно витримує вплив важких предметів: побутової техніки, кухонних меблів.
Спресована під високим тиском замкова система і шари ламінату, оброблені вологовідштовхуючим складом, дають на виході покриття, що не пропускає воду.
Набагато тепліше плитки, що виключає можливість застудитися.

Похожие статьи:

  1. Дизайн інтерєру квартири
  2. Який ламінат краще для квартири?
  3. Якої фірми ламінат краще вибрати?
  4. Тайланд Відпочинок в Січні
  5. Косметичний ремонт квартир