Зварювання при склінні


Зварювання при склінні

Не всіх нас влаштовують стандартні розміри цих приміщень. За допомогою зварювання вдається збільшити загальний простір на 15-30см по всьому периметру. Це дуже зручно, якщо в майбутньому буде необхідність поставити на лоджії шафа та інші меблі. Виконання зварювальних робіт з виносу може здійснюватися двома способами:

Винос балкона по підлозі. Посилюється і нарощується конструкція балконної плити. Реставрується її стан, при необхідності встановлюються додаткові стійки.
Винос по перилах. В такому випадку нижня частина залишається без змін. Розширення проводять в районі перил.

Об услугах бухгалтерского учета узнайте на bfsofi.com.ua, цены Вас приятно удивят.


Скління балкона з виносом вимагає від майстра хорошого розуміння процесу виконання робіт і грамотного підходу до справи.
Фінішні роботи з облаштування балкона

Для того щоб надати гарний зовнішній вигляд приміщенню і подбати про збереження свого майна, багато господарів замовляють установку кованих решіток на вікна. Залежно від висоти, на якій знаходиться балкон, може знадобитися використання промислових альпіністів або спеціальної техніки. При монтажі в стіну встановлюють сталеву арматуру, до якої потім приварюють грати. Проведення цих процесів вимагає від майстра граничної акуратності, оскільки попадання бризок металу під час зварювання неприпустимо ні на поверхню профілю, ні на скло металопластикового вікна.

Залежно від стану приміщення може знадобитися проведення цілого ряду додаткових робіт з вирівнювання основи перед установкою, часткової або повної заміни перил і т.д.

Всі види послуг, які надає наша компанія зі скління балконів і лоджій, виконуються висококваліфікованими спеціалістами, які мають великий досвід і відповідну кваліфікацію. Майстри, які здійснюють зварювальні процеси, справжні професіонали, досвід роботи яких обчислюється десятками виконаних замовлень по відновленню і розширенню цих приміщень. Акуратно, швидко і сумлінно - ось три основні правила нашої компанії!

Похожие статьи:

  1. Ремонт у ванній кімнаті
  2. Дворівневі натяжні стелі
  3. Сумка для ноутбука
  4. Знайти Тур в Тайланд
  5. Тайланд Туризм Ціни