Будівництво стін з цеглиДо переваг будівництва стін з цього матеріалу відносять те, що вони відрізняються стійкістю до вогню, шкоди від комах різних видів. До того ж, цегляні стіни дуже довговічні і можуть прослужити вам, в середньому, близько ста років. При будівництві будівель, що складаються з одного або двох поверхів, використовується дірчастий цегла або ж повнотіла цегла з утеплювачем. Внутрішні стіни і перегородки будуються з будь-яких марок повнотілих цегли. Стіни, на які передбачаються підвищені навантаження, повинні викладатися з цегли, якість якого становить мінімум «75». Товщина для внутрішніх несучих стін повинна становити не менш як 25 сантиметрів. Простір, який виходить між цеглинами під час кладки, має заповнюватися спеціальним розчином.

На сьогоднішній день підвісні стелі набули не аби якої популярності, бо це не тільки дуже красиво, а й практично. Замовити оригиінальну натяжну стелю Армстронг Ви можете на сайті http://potolok-opt.co.ua/. Ціни на послуги та висока якість робіт Вас приємно здивують.


Початок кладки цегли повинно відбуватися з поверхні, яка вирівнюється розчином вертикально і горизонтально. В першу чергу здійснюється кладка в кутах, які необхідно вирівняти дуже ретельно. Між кутами натягують шнур, який допомагає контролювати рівність поверхні стіни. Незадовільна стійкість стін до низьких температур сприяє тому, що стіни будують з повітряним прошарком. Подібні стіни характеризуються тим, що їх теплозахисні властивості дуже високі. У деяких випадках стіни можуть виконуватися в полегшеному варіанті - для економії цегли. В результаті цього стіна отримує нижчу міцність.

Проведення всіх необхідних комунікацій

В процесі будівництва власного будинку вам доведеться зіткнутися з питанням проведення комунікаційних засобів. До основних комунікацій відносяться водопостачання, електрику, опалення, каналізаційна система. Процес проведення інженерних комунікацій досить тривалий і супроводжує матеріальними витратами. Для проведення всіх цих робіт необхідно отримати спеціальний дозвіл, погодивши проект з усіма існуючими інстанціями.

Вибір газового котла залежить від того, яке кількості тепла необхідно для обігріву всього простору приміщення. Також варто враховувати і систему подачі гарячої води. Не варто забувати і про правильність подачі води в будинок. При виборі альтернатив газового котла варто враховувати економічну сторону цього процесу. Пам'ятайте про те, що зберегти свої фінанси можна, якщо ви вдайтеся до утеплення будинку. Водопровідну і каналізаційну системи проводять автономним способом. Найчастіше водопровід є свердловину, глибину якої визначають виходячи з даних, які отримують при геологічних пробах грунту. Каналізацію найчастіше роблять у вигляді вигрібної ями.

Похожие статьи:

  1. Курорт Самуї Таїланд
  2. ​Будівництво дачі з піноблоків
  3. Будівельні матеріали
  4. Підібрати Тур Таїланд