Будапешт

Брітіш, американці, німці, австрійці та інші любителі розваг приїжджають в Будапешт кожні вихідні на парубочий або просто повеселитися - це місто створене, щоб пити, є, танцювати, знайомитися, а між іншим гуляти між синагогою, особняками і банями.

Тут нібито не чули про дієту, alcohol free, вегетаріанство і no smoking. Тут п'ють вино за сніданком, коктейлі за обідом, ще більше вина за вечерею і продовжують вечір шотамі! Я серйозно, Будапешт - це такий алколенд для молодих і УВАГА симпатичних хлопців з усього світу, які розкрили секрет "як є і не товстіти + як пити і виглядати розкішно"!

Тому закінчуйте з сироедініем, стрибайте на вечірній рейс Аерофлоту (летіти доведеться всього 2,5 ч) і починайте Friday Night Out вечерею в єврейському кварталі, а саме в ресторані Mazel Tov!

Mazel Tov

Слухайте приємний шум натовпу, пийте місцеве пиво, відкривайте для себе ізраїльське кухню, дивіться на приємний народ навколо і неодмінно дочекайтеся виступу скрипаля - він створить БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ блаженну атмосферу, яка миттєво перемкне вас в режим вихідного дня.

Самая горячая эротика в свободном доступе имеено для Вас.

Kazinczy utca

Після отруюйтесь в bar hopping по вулиці Kazinczy utca: відвідайте концерт в одному місці, випийте щось нове в іншому, підтримайте гарячу дискусію в третьому, зустріти когось особливого в четвертому, натрапимо на знайомих в десятому, протанцює до ранку в двадцятому: кількість місць і настроїв таке велике, що унікальні враження гарантовані.

11: 00Városliget

На наступний день прокидайтеся як вийде (вранці на вулицях, до слова, нікого немає, більше того, більшість ресторанів відкривається в полудень!) І вирушайте продовжувати вечірку в Széchenyi thermal bath - там ви побачите ту ж саму інтернаціональну юрбу, яка продовжує веселитися і буквально розчиняється в моменті, потопаючи в гарячих термальних ваннах з сотнями інших любителів святкувати життя. Басейни знаходяться в парку Városliget - не пропустіть можливість прогулятися по ньому і заглянути на ланч в Robinson Restaurant, щоб посидіти біля озера і зловити рятівні в спеку бризки фонтана. По-сусідству можна подивитися на кенгуру і чарівних жирафів в Budapest Zoo (НЕ Singapore Zoo, звичайно, але дуже навіть непоганий зоопарк).

Похожие статьи:

  1. Готові сходи
  2. ​Штучні квіти
  3. ​Чорногорія
  4. Школа танців
  5. ​Зона 51