​КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ КВАРТИР
Перетворити внутрішній вигляд квартири, будинку або будь-якого іншого приміщення, зробити його більш естетично привабливим і сучасним допоможе косметичний ремонт квартир ціна якого може варіюватися в залежності від можливостей і побажань замовника. Саме тому на відміну від капітального ремонту даний вид робіт стане ідеальним рішенням для вас, якщо ви не плануєте витратити багато часу і грошей.

Косметичний ремонт в більшості випадків складається з таких видів робіт:

- Демонтаж електричних елементів;
- Очищення стелі та стін від старої фарби, шпалер, шпаклівки;
- Шпаклівка поверхонь;
- Реставраційні роботи або фарбування віконних блоків;
- Заміни при необхідності дверних блоків;
- Монтажні або ремонтні роботи на підлогове покриття;
- Поклейка шпалер, фарбування стель;
- Монтаж електрики.


Список перерахованих вище робіт може бути доповнений, адже все залежить від ваших уподобань і побажань.

Качественные инструменты Вы можете приобрести на сайте www.proftools.xyz, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивит.Важливо також розуміти, що замовляючи косметичний ремонт квартир ціна на нього для вас буде залежати і від площі приміщення, і від специфіки матеріалів, і від особливостей самого процесу. Але в будь-якому випадку косметичний ремонт пройде в рази швидше і обійдеться значно дешевше, ніж капітальний.

Це раніше поняття «косметичний ремонт» означало примітивну фарбування стін, підлоги і стелі, коли можна було змінити лише кольорове оформлення інтер'єру, але не всю стилістику приміщення. Сучасний навіть найскромніший косметичний ремонт може істотно вплинути на дизайн інтер'єру, при цьому зовсім не знадобиться проведення будь-яких складних інженерних, електромонтажних або ж сантехнічних робіт. Найчастіше в ході даного виду ремонту виконується демонтаж старих, а потім декоративне оздоблення нових покриттів.


Відмінність між цими двома видами ремонтних робіт полягає не тільки в більш привабливою ціною на косметичний ремонт квартир, а й у часі. Зазвичай перетворення кімнати або квартири в цілому відбувається за принципом «зверху вниз», тобто починається все зі стелі. За вашим бажанням наші фахівці можуть його забарвити, і не обов'язково фарбою білого кольору, а використавши більш оригінальну колірну гаму. Також можливий монтаж натяжних або підвісних стель.

Похожие статьи:

  1. ПРОМИСЛОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ
  2. ​КРАЩІ СНІДАНКИ ПАРИЖА
  3. ​ЗАПЧАСТИНИ НА МОТОБЛОКИ
  4. ЕТАПИ РОБІТ ПО РЕМОНТУ КУХНІ