Міжкімнатні перегородки своїми рукамиПовний перепроектування житлових приміщень наказує будівництво внутрішніх розділяють стін, так звані міжкімнатні перегородки, де важливою роллю виступають їх вага, розмір, легка установка і прийнятна ціна. Звичайно, при цьому також не варто забувати про такі характеристики застосовуваного матеріалу, як шумоізоляція, натуральність і сполучуваність. Якщо вирішили все зробити самі, то застосування невеликих рад експертів будуть до речі.

Матеріали для перегородки

Говорячи про найбільш прийнятних матеріалах для зведення перегородок, можна виділити наступні види:

Оригинальные лампочки Эдисона Вы можете приобрести на сайте: https://lampo4ki.com.ua/lampy-ehdisona/, цены Вас приятно удивят.


Стара добра стінка з цегли;
З газоблоків або пінобетону, це майже одне і те ж;
З ПГП або пазогребневих плит;
Використавши гіпсокартон.

Перегородка, проробляти з цегли

Для внутрішньої системи використовуваний матеріал не такий вже і хороший. Перевагами є надійність пристрою, можливість того, що проробляє дверних арок, навішування стелажів і тому подібних конструкцій та інших частин приміщення.
Перегородки з цегли

цегляні перегородки

З іншого боку, значна питома вага стіни з обробкою просить грунтовного зміцнення підлоги до початку всіх робіт. У багатоповерхових будівлях використання цегляних перегородок обмежується плитами перекриттями, тобто їх міцністю.
з газоблоків

Як правило, такі матеріали, як газоблоки, мають досить легку вагу. Вони, в порівнянні з цеглою, набагато дешевше, чотири рази легше, здатністю застосовувати клейовий розчин, відмінне зчеплення з оздоблювальним матеріалом.

Похожие статьи:

  1. Монтаж перегородок з гіпсокартону
  2. Двері гармошка, установка своїми руками
  3. Заміна холодного скління на тепле
  4. Пробкова підлога, основні переваги
  5. Плитка у ванній своїми руками