​Модульні будівлі з блок-контейнерів

Сьогодні дуже багато замість капітального будівництва зводять модульні будівлі складаються з перевезених модулів. Даний вид будівель найбільш економічний. Залежно від застосовуваних матеріалів вартість квадратного метра функціонального будівлі зменшується до 5 000 рублів за квадратний метр. Тобто, якщо використовувати недорогі матеріали зовнішньої обшивки стін, внутрішнього оздоблення, то можна вкластися в мінімальні суми вкладень.

Срочную доставку из Краматорска в Киев Вы можете заказать на сайте https://optima.fm/taxi-kiev по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тут важливо не перестаратися і в черговий раз не переконатися в правоті приказки: "Скупий платить двічі". Сьогодні, наприклад, на ринку можна зустріти битовки з неймовірно низькою ціною - 6-метрові битовки по 50 тисяч рублів. Тепер уявіть, що при середній і стандартною ціною в 80 тисяч рублів ви отримуєте битовку зі стандартними параметрами якості, яка ж "собача будка" вам дістанеться при ціні в 50 тисяч. Багато ставали свідками, як такі битовки починали розвалюватися при багаторазовій перевезенні їх з місця на місце. Так що краще вибирати постачальників, які пропонують вартість середнього значення або трохи нижче. Занадто низькі ціни повинні насторожувати, а не радувати. Хороші будівельні вагончики не можуть коштувати 50-60 тисяч рублів.

При замовленні модульних конструкцій необхідно враховувати всі - кліматичні умови, призначення приміщень, умови експлуатації.

Утеплення. Почнемо з утеплення стін, підлог і стель. Як правило, поділяють три основних типи утеплення:

- літній (товщина шару, що утеплює 50мм);

- зимовий (товщина шару, що утеплює 100мм);

- посилене або північне (товщина шару, що утеплює 150мм).

У рідкісних випадках для районів Крайньої Півночі робиться утеплення в 200мм.

Літній утеплення прийнятно для тих випадків, коли приміщення використовується тільки в теплу пору року. Яскравий приклад таких будівель - дачні будиночки. Крім того, мінімальне утеплення може бути використано в тих випадках, коли в приміщенні не планується проживання, або робота людей. Якщо все-таки планується проживання або робота людей в даному приміщенні в зимовий час, то використовується утеплення в 100мм.

Зовнішня обшивка будівель. Зовні можна обшивати найбільш дешевими матеріалами - оцинкований профлист, матеріалами середньої цінової категорії - пофарбований профнастил, металлосайдінг, а також більш дорогими композитними матеріалами. Все це залежить від того, де ці будинки встановлюється - якщо десь на будмайданчику, то можна використовувати для зовнішньої обшивки матеріали подешевше, а якщо в міській інфраструктурі - то адміністрації муніципальні змусять використовувати дорогі матеріали, щоб будівля не просто псувало загальну картину міського району, а й прикрашало її. Для дачних будиночків і побутівок в якості зовнішньої помилки використовуються дерев'яна вагонка, блок-хаус, вініловий сайдинг. Використання вінілового сайдинга допустимо лише в тих випадках, коли будова стаціонарно, тобто не переміщається з місця на місце.

Внутрішнє оздоблення будівель. В якості внутрішньої обробки стін найбільш часто використовуються ДВП (оргаліт), дерев'яна вагонка, вагонка ПВХ, панелі ПВХ, панелі МДФ, ДСП ламінована. Стелі найчастіше обшиваються пластиковою панеллю. Підлоги покриваються лінолеумом. У конкретних випадках можуть бути використані інші покриття для підлоги.

Найдешевша обробка - це листи ДВП (оргаліту). Але справа в тому, що дані листи дуже чутливі до щонайменших змін вологості. Через пару днів листи ці може вигнути. Колись рівна поверхня стає зігнутої по волнооборазной траєкторії. Естетики це не додає. Але якщо зовнішній вигляд критичного значення не має, наприклад, у випадках, коли приміщення має технічне призначення або це побутівка житлова для робітників - будівельників, тоді використання ДВП найбільш вигідно.

Дерев'яна вагонка використовується в основному для дачних будиночків і побутівок. Натуральний матеріал і запах свеженапіленной вагонки робить приміщення найбільш комфортним для проживання. Щоб захистити вагонку від потемніння і від жуків все-таки необхідно її обробити захисними складами, яких сьогодні в продажу - безліч. Дерев'яна вагонка дуже популярна, коли замовники роблять собі битовку для особистого користування.

Наступний популярний матеріал - пластикова вагонка або панелі ПВХ. Різниця у них в тому, що вагонка має робочу ширину 10 см, а панелі - більше 25 см. Також пластикові панелі можуть бути різних кольорів і малюнків. ПВХ-матеріали використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю - в мийках і пралень, санвузлах, душових, їдалень, місцях приготування їжі.

Для офісних приміщень майже завжди використовуються панелі МДФ або листи ламінованої ДСП. Вони надають приміщенню найбільш естетичний вигляд і більш стійкі до змін вологості. Можете бути впевненими, що їх не покоробить і не вигне. Щоб домогтися псування даного матеріалу, необхідно рясно вимочити їх, а в офісних та житлових приміщеннях, як відомо, таких експлуатаційних ситуацій не буває.

Похожие статьи:

  1. ​Индустрия туризма на Мальдивах
  2. Тайланд Відпочинок Готелі Ціни
  3. ​Плитка для ванної кімнати
  4. ​Вирівнювання підлоги під лінолеум