​Індустрія туризму на Мальдівах

Індустрія туризму на Мальдівах пропонує відпочиваючим комфортабельний, добре організований і різноманітний відпочинок. Крім класичного пляжного, він включає в себе цікаві екскурсії, морські прогулянки, захоплюючу риболовлю і звичайно, знайомство з незвичайними підводними мешканцями. Гурманів порадує вишукана і різноманітна кухня з великою кількістю рибних страв і тропічних фруктів. Рівень проживання і обслуговування в готелях відповідає високим європейським стандартам і не викличе нарікань навіть у найвимогливіших туристів.

Практично кожен готель, крім бездоганно організованого відпочинку, може запропонувати повний перелік SPA-процедур, які також сприяють створенню і зміцненню душевної рівноваги і гармонії з навколишнім світом. Інфраструктура кожного з готелів орієнтована на певний контингент відпочиваючих.

Оригинальный и качественный ремонт и дизайн интерьера заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Чимало островів-готелів, які спеціалізуються на створенні комфортного відпочинку для сімей з дітьми. У них створено все необхідне для цікавого відпочинку, як дорослих, так і дітей. Багато готелів запрошують молодят і закохані пари на відокремлений романтичний відпочинок. Приїжджаючи в такий готель, ви відчуєте себе саме тими єдиними і довгоочікуваними гостями, заради яких персоналом створений незвичайний затишок і романтична атмосфера.

Дослідити основне природне багатство Мальдівських островів - один з найкрасивіших і різноманітний підводний світ - запрошують готелі, орієнтовані на любителів глибоководних занурень і активного відпочинку на воді. Майже у всіх відкриті школи підводного плавання, в яких бажаючі можуть пройти курс навчання і отримати перепустку в підводний світ - престижний міжнародний сертифікат PADI.

Похожие статьи:

  1. Штукатурка стін по маяках
  2. ​Индустрия туризма на Мальдивах
  3. ​Тварини на кораблях
  4. Види Туризму в Таїланді
  5. Міністерство Туризму Таїланду