Перетворюємо балкон в спальню

Підлогове покриття для спальної зони можна зробити з ламінату.

Перед обробкою стелі його необхідно теж утеплити. Найпростіший варіант це використання пінополіуретанових плит. Технологія бюджетна, можна зробити своїми руками: розкроїти, приклеїти і обшити.

Якщо вирішили зробити з балкона спальню, то це приміщення буде опалюватися, отже, стелю можна зробити підвісною з гіпсокартону, обклеїти його спеціальної плиткою, обшити пластиковими або МДФ панелями. Найважчим, але при цьому найестетичнішим варіантом буде натяжна стеля.
тепла підлога на балконі

Магазин "Одесский Климат" предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент кондиционеров по самым приемлемым енам на сегодняшний день.Опалення підлоги на балконі можна зробити за допомогою системи «тепла підлога». Це економічно, безпечно і ефективно.

Для невеликого приміщення освітлення краще встановлювати на стіну, це візуально збільшить простір. Актуально зараз використовувати галогенові світильники, з ними можна створювати різні світлові ефекти. Недорого використовувати точкове освітлення, воно може бути поворотним і немає.

Меблі тут встановлюється будь-яка. Якщо після утеплення балкон став зовсім маленьким, то можна поставити тахту або маленький висувною диван. Чи не дешевий варіант - меблі на замовлення, зате використовується кожен сантиметр житла. Розташувати в протилежному від ложа кутку туалетний столик з пуфом, або зробити невеликий гардероб. При оформленні спальні обов'язково використовувати декор: штори, квіти, декоративні метелики, це додасть затишок.

Похожие статьи:

  1. Перетяжка мяких меблів
  2. Будівництво стін з цегли
  3. Косметичний ремонт квартир
  4. Екскурсії Тайланд Тез Тур
  5. Красноярськ Тайланд Тури