Плитка у ванній своїми рукамиЯк правило, основна маса домовласників воліє оформляти свої ванні кімнати з допомогою різноманітної плитки. Зрозуміло, в більшості випадків мова йде про керамічних панелях, які прикріплюються або на клей, або на спеціальні арматурні каркаси. Варто відзначити, що плитка у ванній, яка кріпиться на окремі арматурні з'єднання, і стає найбільш зручною у використанні.

Вибір клею для ванної

Пояснюється цей факт тим, що будь-який будівельний клей традиційно має обмежену функціональність. Як відомо, в ванних кімнатах є досить висока вологість і температурні перебої, що, зрозуміло, призводить до того, що з плином часу плитки починають просто-напросто висипатися, а їх клей випаровуватися. В такому випадку плитка буде прикріплена неякісно, а її фіксація буде неймовірно швидко погіршуватися. Саме тому часто, навіть через кілька місяців після монтажу кераміка, починає відвалюватися.

Арматурні каркаси дозволяють вигідно уникнути подібних наслідків, оскільки вони, як правило, передбачають під собою монтаж плитки на спеціальні скоби. Проте, домовласник може не турбуватися за наявність будь-яких щілин або відколів, оскільки тут все конструкції максимально щільно прилягають один одному і забезпечують ідеальну ізоляцію.
Плитка у ванній сохне

Для того, чтобы взвесить груз правильно необходимо иметь качественные весы. Вы можете приобрести качественные платформенные весы от Веспром по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. При помощи платформенных весов Вы можете взвесить не только различный груз, но и домашних животных.


Укладання плитки у ванній

Важливо зауважити, що у каркасних сполук присутній ще одна вельми важлива перевага. Справа в тому, що в їх структурі можна розмістити різні сантехнічні з'єднання, яких, як відомо, у ванній кімнаті може бути досить велика кількість. В такому випадку споживач не тільки забезпечує себе якісно прикріпленою плиткою, але також комфортним інтер'єром, який буде мати в собі всі необхідні речі без будь-яких зайвих деталей.
Ванна на каркасі

Установка ванній на каркас

Найчастіше каркасні структури використовуються навіть для оснащення ванни або джакузі, які в такому випадку будуть виглядати своєрідним резервуаром на подіумі. Усередині такого подіуму якраз і будуть розташовуватися всі основні сантехнічні з'єднання і канали, які будуть забезпечувати в будинку водопостачання. Крім того, подібні каркаси також автоматично захищають все труби від будь-яких механічних пошкоджень і неакуратність самого домовласника. Найчастіше пошкодити навіть металеву трубу можна без особливих проблем, зачепивши її ногою або спіткнувшись, саме тому додатковий захист завжди стає важливою.

Похожие статьи:

  1. Плитка керамічна
  2. Електричні водонагрівачі
  3. Тайланд Розвиток Туризму
  4. ​Плитка для ванної кімнати