Президент зазначив якнайшвидшому розслідуванні відносно заступника міністра оборони І.Павловського

Президент України Петро Порошенко прокоментував вручення підозри заступнику міністра оборони України Ігорю Павловському. Про це сьогодні він сказав під час огляду гуртожитку для військовослужбовців нового зразка в Києві, передає ПрессОрг з посиланням на UNN.

"Позиція перша. Нікому не дозволю красти в армії. Ті, хто буде красти в армії, руки повідрубаю. Ось це позиція Президента. Тому армія є предметом моєї персональної турботи, армія є одним з наших очевидних досягнень за три роки ...", - підкреслив він.

Новости Украины в свободном доступе. Будьте в курсе происходящего!

Глава держави також зазначив, що вітає, коли будь-яка підозра про корупцію передається в правоохоронні органи.

"І третя позиція. Я підкреслюю, щоб розслідування було проведено в найкоротші терміни, представлено суспільству і передано до суду. Будь-яке затягування, коли справи ведуть три-чотири роки абсолютно неприйнятно. Це руйнує логіку боротьби з корупцією. Тому, я сподіваюся, що в найкоротші терміни суспільство отримає повноцінну інформацію, що сталося як сталося. Тому Павловський (застп. Міністра оборони - ред.) очолював сектор «М», коли було дуже важко в Маріуполі, він брав активну участь в АТО ", - зазначив він.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України повідомило про підозру чотирьом посадовим особам Міністерства оборони України.

Похожие статьи:

  1. ОАЭ представили список пород собак, которых запрещено импортировать в страну
  2. ​ Мебель на заказ, офисная мебель или салон красоты на заказ необходимость или лишняя роскошь?
  3. Зовнішня обробка цегляного будинку ремонт холодильников киев на дому недорого
  4. Ремонт квартири з приватними майстрами це вигідно за ціною швидко і безпечно!