Принцип роботи буферних ємностейБуферні ємності різних модифікацій і різних брендів можуть мати відмінні конструктивні особливості, але в більшості своїй, теплоакумулятори для систем опалення являють собою сталеву, рідше - пластикову, ємність в надійній ізоляції.

буферні ємності

Принцип роботи буферних водонагрівачів базується на такій властивості води як висока теплоємність. Спрощений варіант буферного водонагрівача є ємність з двома парами патрубків, одна з яких розташована у верхній, а інша - в нижній частині теплоаккумулятора. Традиційним джерелом тепла виступає твердопаливний або піролізний котел, а опалювальними приладами - радіаторна система або теплий водяний підлогу.

Купить качественные буферные емкости можно тут, цены Вас приятно удивят.


Подає труба від твердопаливного котла підключається до верхнього патрубка, а зворотна - до нижнього патрубка буферної ємності. На зворотній трубі встановлюється циркуляційний насос, який забирає з нижньої частини теплоаккумулятора холодну воду і подає в котел, в той час як гаряча вода на виході з котла надходить у верхню частину бака. За принципом розподілу холодної і гарячої води, змішування двох потоків не відбувається, і тому насосом поступово буде викачана вся холодна вода з нижньої частини ємності. До моменту прогорання партії дров / вугілля, теплоаккумулятор наповнюється гарячою водою, яка і витрачається протягом багатьох годин.

До другого верхнього патрубка приєднується подає труба, а до другого нижнього - зворотна труба системи опалення, а змонтований на зворотному трубопроводі другий циркуляційний насос подає воду в теплоаккумулятор. До насоса може бути підключений кімнатний термостат, який контролює його включення / вимикання в залежності від температури в приміщенні.

Час, що дозволяє заповнити теплоаккумулятор, і час роботи опалювальної системи на накопиченому їм теплі вираховується, виходячи з потужності системи і обсягу самої ємності.
Переваги та недоліки буферних ємностей
Переваги буферних ємностей

Значно підвищують ефективність роботи котла
Істотно скорочують витрати на опалення
Збільшують терміни експлуатації котельного обладнання

Недоліки буферних ємностей

Габарити. Навіть невеликий теплоаккумулятор розрахований як мінімум на 200-300 літрів, і установка такого обладнання потребує додаткового місця в котельні
Зрозуміло, встановлення додаткового обладнання - це нові витрати, які, однак, окупаються в процесі експлуатації

Похожие статьи:

  1. Эротические приключения с массажем
  2. Огородження з нержавіючої сталі
  3. Ремонт і оптичні ефекти
  4. Утепление пола в частном доме
  5. ​Гидроизоляционные работы