Пробкова підлога, основні перевагиПробкова підлога виготовляється з натурального матеріалу, він є абсолютно екологічно чистим і безпечним продуктом. Кора коркового дуба за своєю структурою є унікальною, чим не можуть похвалитися інші оздоблювальні матеріали. Таке покриття має високу міцність і пружністю, дуже еластично, і при цьому має дуже невелику вагу. Такі дивовижні характеристики легко пояснюються будовою матеріалу з пробки. Якщо подивитися в розрізі на цей матеріал, можна побачити своєрідні стільники з багатошаровою структурою, кожна з яких водонепроникна і заповнена сумішшю таких газів, як азот і кисень. Така будова сприяє відновленню покриття після впливу на нього, наприклад, сильного тиску.

Качественный ремонт Вы можете заказать у компании Renovering i Stockholm, цены на услуги Вас приятно удивят.


Переваги коркового статі

Важливим буде зауважити, що окрім вищезгаданих достоїнств, покриття з пробки має хороші тепло- і звукоізоляційні характеристики, про що можна легко переконатися, почитавши відгуки про даному матеріалі. Такі підлоги монтуються в приміщеннях котеджів, заміських будинків, квартир, і навіть організацій комерційної спрямованості. При використанні коркового покриття для підлоги істотно зменшується навантаження на суглоби і хребет, зменшується шум від ходьби, відмінні протиковзкі властивості, а головне, по такому покриттю дуже приємно ходити.
Екологічний корковий підлогу

Пробкова підлога в будинку

Підлоги з пробки менше схильні до забруднення при відсутності спеціальних вимог по догляду. При цьому такому покриттю властиві антістатістіческіе властивості, а тому не електризується, не притягає пил і бруд, і не здатне викликати алергічні реакції. На покритті з пробки неможливо появі цвілі, воно не гниє, повна байдужість з боку гризунів, а при зіткненні з вогнем не запалюється, при нагріванні не здатна виділяти шкідливі токсичні речовини.

На сьогоднішній день вибір коркового шпону дуже великий, найрізноманітніших кольорових гам, що дозволяють передати незвичайну атмосферу природного комфорту і тепла для будь-якого житла. Покриття для підлоги з пробки з легкістю можна підібрати навіть самому виборчому споживачеві, зробивши так, щоб колір покриття гармоніював з основними кольорами інтер'єру.

Коркові підлоги бувають двох різновидів:

Монтовані за допомогою клею;
За допомогою спеціальних замків (плаваючі).

Обидва різновиди монтують на рівну поверхню підлоги, яка повинна бути чистою і сухою. При використанні замкового з'єднання всю поверхню покриття необхідно обробити спеціальним Матіко, відразливою воду.

На закінчення можна сказати, що покриття з пробки - це багатошарова конструкція, основною складовою якої є пробка, покрита зверху декоративним шпоном.

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Дешево
  2. Міжкімнатні перегородки своїми руками
  3. Плитка у ванній своїми руками