​Промислові електричні парогенератори

Промислові електричні парогенератори використовують для отримання водяної пари високої температури і тиску. Їх застосовують в самих різних областях виробництва:

Хімічного та медичного: стерилізація приладів;

Харчового: для консервування, на молокозаводах і м'ясокомбінатах;

Нафтового: пропарювання і нагрів обладнання, очищення цистерн;

Деревообробного: сушіння пиломатеріалів, виробництво фанери;

Будівельного: виготовлення бордюрного каменю та залізобетонних виробів.

А також для сушильних камер хімчисток, опалення будівель, прокладки і відігрівання кабелів. Компанія «НВО Інверсія» пропонує асортимент даного обладнання різної потужності і розмірів. Ми виступаємо як виробник парогенераторів, а також надаємо від відомих російських і світових виробників.

Купить котел РИ-5М 180-200 кг. пара/час по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Асортимент промислових парогенераторів

Електричні парогенератори розрізняють по нагрівальних елементів:

реостатні;

Електродні - як електропарогенератори ЕПМ;

Індукційні.

Реостатні нагрівають воду за допомогою Тена. Вони дуже чутливі до відкладення солей, тому потрібно пом'якшена вода, що збільшує вартість використання. При цьому такі парогенератори виробляють більш чистий пар. Електродні - вода нагрівається безпосередньо електричним шляхом. У таких агрегатах можливе регулювання потужності, і вони є більш надійними. Індукційні парогенератори найдорожчі, пар отримують шляхом високочастотного випромінювання. У таких агрегатах нагрівальний елемент не контактує з водою, і пар виходить чистим. Їх вигідно використовувати в хімічній і медичній промисловості, де потрібна підвищена стерильність.

Вибір електричного парогенератора

Непросто вибрати промисловий електропарогенератори, вони відрізняються потужностями, розмірами, комплектацією. У каталозі ви знайдете дані агрегати паропродуктивністю від 10 до 1000 кг / год, тиском до 0,7 атм і температурою до 160 ° C - це дозволить використовувати їх як для побутових потреб, так і в промислових масштабах. Багато моделей не поступаються повноцінним експлуатації парових котлів опалення, але парогенераторів теперь не потрібна реєстрація в органах Ростехнагляду. Електропарогенератори швидше виходять на робочі температури і тиск, при цьому використовуючи електроенергію в якості палива. Вони прості в монтажі та експлуатації завдяки компактній конструкції, а також повністю автоматизовані.

Похожие статьи:

  1. Якісні електромонтажні роботи
  2. ​Електромеханічні замки і затвори
  3. ​Промислові електричні парогенератори