Ремонт і оптичні ефекти

Здавалося б, яке відношення оптична ілюзія різного виду може мати до ремонту будинку? Адже це не цирк, чи не картинна галерея і тому подібні прояви, а серйозна справа. Але в реальності використання деяких особливостей зорового сприйняття допомагає радикально заощадити, спростити і прискорити ремонт.

Оптичною ілюзією, корисною при ремонті, буде такий її вид (види, точніше), які допомагають візуально коректувати геометричні параметри приміщення. Не будемо заглиблюватися в фізіологічні і фізичні аспекти ілюзій (якщо вам цікаво це, знайти потрібні відомості не проблема), зосередимося краще на тому, що вони можуть нам дати практично.

Аккумулятор 6-dzm купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Отже, смуги, спрямовані в горизонтальній площині, як би розсовують площа кімнати, роблячи її на вигляд ще й присадкуватою; такі ж смуги, але розміщені вертикально, стягують довжину і сприяють невиправдано великий оцінці висоти. Неважко здогадатися, що в маленькій кімнатці придатний перший тип ілюзії, а у величезному залі великої висоти - другий.

Але має значення також і «калібр» малюнка на стінах. Якщо орнамент складений дрібними фігурами, це сприяє зоровому розширенню простору, великі ж зображення, відповідно до принципу контрасту, дають його зорове стиснення.

Припустимо, у вас кімната висока, але при цьому і оптимальна по площі (ні розширювати, ні звужувати її візуально немає необхідності). Очевидно, що горизонтальні смуги тут не зіграють. На допомогу йдуть, однак, інші прийоми: зорове поділ нижньої частини стін та затемнення стелі (просто фарба або покриття потаємні відмінно виручає).

Гнучко налаштовувати сприйняття простору можна, якщо вдатися до фрагментації окремих площин. Граючи таким чином, можна розтягувати простір в довжину, стискати його, роблячи коротше, змінювати сприйняття площі в більшу або меншу сторону.

Зробити більш «високу» кімнату допоможе насичений колір підлоги. Аналогічного ефекту допоможуть досягти великий і контрастує з фоном малюнок, лакування поверхні, додаткове підсвічування нижньої частини. Але можна працювати і безпосередньо зі стелею для такого результату: розміщувати вбудовані світильники, робити його блискучим або навіть дзеркальним, підсвічувати з боків. Загалом, яскравість, яскравість і ще раз яскравість.

Розширення кімнати можливо, якщо кольору вертикальної і горизонтальної її частин будуть контрастувати.

Похожие статьи:

  1. Конденсатори звязку
  2. Ремонт пральних машин
  3. Безконтактний пірометр
  4. Ремонт у ванній кімнаті