​Важливе про теплі підлоги

Відразу необхідно зазначити, що водяна тепла підлога це складна інженерна система, що вимагає особливих професійних знань і строго індивідуального підходу. Також треба пам'ятати, що НЕ МОЖНА заздалегідь вказати приблизну вартість теплого водяного статі - це не правильно і не грамотно. Розрахунок теплої підлоги займає досить багато часу і завжди вимагає присутності замовника через те, що у кожної людини свої уявлення про комфорт, якість і прийнятну вартість. Виходячи з побажань клієнта ми можемо підібрати відповідне обладнання, яке сильно варіюється за ціною - від не дорогих до преміум, за якістю - від звичайного до професійного, а також по комплектації - від найпростішої до супер комфортною. Тому вартість теплого водяного статі для однієї площі може відрізнятися в рази.

Теплый водяной пол купить по само выгодной стоимости на сегодняшний день.

Є ще один нюанс. Не варто на 100% вірити монтажникам. Як показує досвід, не всі монтажники мають професійними знаннями в області підбору та укладання теплих підлог, навіть якщо вони запевняють в зворотному. Було багато випадків, коли неграмотний підхід таких "фахівців" розщедрюватися в результаті своїх господарів на зайві мільйони. В такому питанні все-таки варто покладатися на спеціально навчених професіоналів, які постійно проходять навчання в компаніях розробляють обладнання для теплого водяного статі і відмінно знають всі комплектуючі, їх особливості та оптимальне застосування в тій чи іншій ситуації.

Приходьте до нас і ми допоможемо Вам заощадити, підібравши оптимальну саме для Вас систему теплого водяного статі, яка прослужить довгі роки. Повірте - це не просто рекламні слова - це дійсність.

Тільки краще в світі устаткування! Ми поставляємо найякісніші комплектуючі від європейських виробників. Китаю і Росії у нас НЕМАЄ.

Теплі водяні підлоги. Конструкція.

Водяна тепла підлога

Водяна тепла підлога - це повноцінна система опалення, підігрів підлоги в якій здійснюється шляхом циркуляції нагрітої води по трубах, укладених в підлозі.

Ще древні римляни зрозуміли, що найкращим способом обігріву закритого приміщення є подача тепла під покриття підлоги з подальшим його випромінюванням вгору крізь конструкцію підлоги. І до сих пір концепція теплої підлоги залишається вірною і дієвою для опалення приміщення.

Системи підлогового опалення перестали бути ознакою розкоші, але стали стандартом комфорту, який Ви з упевненістю можете зробити звичним для себе.

Монтаж теплої підлоги

Основні переваги:

Опалення за допомогою водяного теплої підлоги безпечно для здоров'я. Воно не піднімає в повітря пил, а тому ідеально підходить для людей, які страждають алергією.

М'яке випромінювання тепла від водяної теплої підлоги впливає безпосередньо на людину, минаючи такий проміжний етап, як попереднє нагрівання повітря в приміщенні. В результаті той же рівень комфорту досягається, коли температура повітря в приміщенні на 2 ° С нижче, ніж при інших способах опалення. Можна сказати, що використання теплої підлоги для опалення приміщення корисно для здоров'я. Адже не дарма кажуть "треба тримати ноги в теплі, а голову в холоді".

Повна свобода дизайну. При прихованої системі опалення в теплих підлогах, приміщення можна проектувати, декорувати і обставляти меблями на свій смак. Крім того конструкція теплої підлоги захищена від зовнішніх пошкоджень.

Система управління теплим водяним підлогою зменшує витрату енергії до 12% і, таким чином, допомагає економити. Крім того, можливість зниження температури теплоносія дозволяє використовувати елементи системи опалення більш безпечні для навколишнього середовища.

Система теплої водяної підлоги складається з:

- замкнутих петель, встановлених в конструкції підлоги;

- колектора;

- системи автоматики для управління теплою підлогою.

Похожие статьи:

  1. ​Наливна підлога з 3d ефектом
  2. ​Канадские SIP-технологии
  3. ​Плитка для ванної кімнати