​Вирівнювання підлоги під лінолеум

Будь-яка з технологій вирівнювання підлоги під лінолеум має починатися з очищення даної поверхні від пилу, сміття різних масляних плям, ну і решті бруду. Потім закладаються всі тріщини, для того щоб уникнути протікання матеріалу. Використання вами стяжки дозволить вирівняти підлогу і додасть йому жорсткість в його підставі. Так само стяжка рівномірно розподілить навантаження, що надходить на ваш підлогу, забезпечить вам теплоізоляцію.

Для того щоб вибрати вам засіб для вашої стяжки підлоги, вам треба враховувати особливості вашого покриття. Так як вирівнювання підлоги під лінолеум вимагає не тільки піщано-цементного шару, ну і її додаткового спеціального шару сухої суміші, який стане завершальним перед укладанням лінолеума.А ось температура в вашому приміщенні при проведенні такої роботи повинна бути не менше п'яти градусів тепла, а ось ваша вологість повітря в приміщенні повинна бути не менше 60%. Початковим етапом роботи є виставлення вами нульових позначок, які повинні мати відстань 1,5 метра від вашого статі і по всьому приміщенню.

Данный сайт самый популярный источник полезных советов, касающихся ремонта и строительства.

Потім вам треба буде визначити вашу мінімальну товщину шару вашої стяжки. Для цього визначення вам треба буде виміряти відстань від нульового рівня до статі в декількох місцях кімнати. І найменше з цих значень вкаже вам цей найвищий ділянку. Потім вам треба буде додати до нього 2-3 см і вказати всі межі стяжки по периметру кімнати. Потім вам треба буде обробити всю поверхню ваше кімнати спеціальною грунтовкою і виставити по підлозі маятники. Це спеціальні профілю, за якими ви потім будете перемішати ваше правило для вирівнювання підлоги під лінолеум. Тобто ви будете вирівнювати ваш накладений розчин між маятника.

Профілю повинні бути відрегульовані, по заздалегідь зазначеним вами верхніх меж стяжки. І відстань між профілів має бути від 1,5 до 2 метрів. Далі готується ваш цементний розчин і укладається між профілями. Потім він розрівнюється правилом. А по закінчення півгодини підлогу затирається для отримання рівної поверхні. Після всієї проведеної вами роботи протягом трьох днів підлогу регулярно треба змочувати водою, а потім видаляються маятники і їх щілини заповнюються розчином. Потім вашу стяжку треба накрити плівкою і залишити її так на 8-10 днів до повного її висихання і затвердіння. Після її висихання забирається плівка, чиститься стяжка від сміття. І наноситься додаткова суха суміш. Тільки після цього укладаю лінолеум. Перед початком укладання лінолеуму йому треба дати вилежатися 2-3 дня, для того щоб він випростався.

Похожие статьи:

  1. Козирки та навіси з полікарбонату
  2. ​Планування ландшафтних робіт
  3. ​Наливна підлога з 3d ефектом
  4. ​Важливе про теплі підлоги